Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tb kiskönyvet nem kaptam az...

Tb kiskönyvet nem kaptam az előző munkáltatótól, az új pedig kéri. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, tavaly is és most is diákmunkáztam. Az előző munkáltató nem adott nekem ilyet, az új pedig kéri. Mit lehet csinálni gyorsan?

2017. jún. 29. 10:56
 1/4 anonim válasza:
Akkor az még ott van az előző munkáltatódnál, menj és kérd el tőle.
2017. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a nagy távolság miatt nem igazán tud összejönni, ugyanis nem az volt a munkáltatóm ahol dolgoztam, oda csak közvetített egy diákszövetkezet. Mivel a munkaszerződés felbontásáról van papírom, és abba be van írva hogy mettől meddig dolgoztam, szerinted az új munkáltató ezt nem tudja megoldani valahogyan?
2017. jún. 29. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Felhívod őket, és elpostázzák, nem kell személyesen odamenni érte.

De az sem gond, ha nincs. A mostani helyeden kezdjenek el írni egyet.

2017. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a papírboltban egyet.
2017. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!