Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt valaki közületek bank...

Volt valaki közületek bank által szervezett AC-n?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt? Esetleg azt is leírhatjátok, hogy melyik banknál voltatok, de nem muszáj
2017. jún. 30. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltam.
2017. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Ahol Ac van, oda nem megyek. Öreg vagyok én már bohócnak.
2017. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Mi az az AC? Váltóáram? XD
2017. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg légkondi? (air condition)
2017. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Assessment Center-t takar a rövidítés jelen esetben
2017. jún. 30. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bankos AC-n még nem, másmilyenen már igen.

Általában ugyanazok vannak mindenhol, ilyen félnapos hülyeség.

Szituációs feladatokra szoktak nagyon rámenni, hogy lássák ki hogy viselkedik csapatban meg mennyire fekszik neki a csapatmunka, hogy kommunikál, milyen a problémamegoldó készsége, stb. stb.

Emellett lehet még ugye írásbeli teszt, kis bemutatkozás vagy például egy előadást kell csinálni meg hasonlók.


Szerintem is hülyeség egyébként meg túl magas pozikra nemtom minek sz*rakodnak vele. Más 10-20 emberrel ott szenvedni fél napon át, néha egyetlen helyért. Vicc ez az AC szerintem...

2017. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!