Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van köztetek olyan aki külföld...

Van köztetek olyan aki külföldön él és dolgozik?

Figyelt kérdés

Meg érte kivándorolni az adott országba?

Ott mennyit keresel?

Jobb az ottani helyzeted mint Magyarországon?



2017. júl. 3. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Van köztetek olyan aki külföldön él és dolgozik?

- Igen, én pl.

Meg érte kivándorolni az adott országba?

- Igen.

Ott mennyit keresel?

-1900-2000 euró nettó

Jobb az ottani helyzeted mint Magyarországon?

-Messzemenően jobb.

2017. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is külföldön dolgozom. A fizu jó, az emberek aranyosak, nem sok gond van a megélhetéssel. Viszont hiányoznak a barátaim etc. és egy csomó pénz elmegy azzal, hogy hazajárogatok, etc. Tervezek amúgy pont emiatt hazajönni, ha találok egy jó állást. Vagy közelebb költözni. Tőled függ, ha kell a pénz meg új dolgokat akarsz látni, akkor simán megéri :)
2017. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Időpont ma 19:48"


Ne izgulj, ahogy halad az ország, sokáig nem fog még a hazaútra költened, a haverok lassan kitelepülnek...

2017. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Haha, egyébként kaptam egy érdekesnek tűnő melót, ami ilyen EU-s dolgokkal foglalkozott volna. De végül visszamondtam, mert bár csábító, de szar a fizu és hát állítsuk meg Brüsszelt országban nem tudom meddig tartana ki az EU-s meló :D
2017. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!