Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Szerintetek nagyon gáz, hogy 2 nap után ott hagyom a diákmunkát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan már annak is örülnének, ha találnának munkát, én találtam is. Gyári munka, de nem egészen gyártó soron vagyok, hanem karton dobozokat kell vagdosni, összerakni, cipelni, pakolni bele az árukat, aztán megint cipelni. A dobozok néha nagyon nehezek, plusz az 1. nap elég rendesen szétvagdosta a kartondobozok széle a kezemet. Ma már vittem kesztyűt, de baromira fájt a kezem, ráadásul hatalmas nagy por volt, ami miatt többször befulladtam ( asztmás vagyok ). Ezen felül, mivel távoli településen van a munka, hiába 6-kor kezdődik, hajnali 3-kor már kelni kell, este meg 9-10-kor értem haza ( 12 órás műszak ). A monotonságról meg inkább ne is beszéljünk. Pár óra után már számoltam a másodperceket. Holnap ugyanúgy menni kéne, de felhívtam a diákszövetkeztet, hogy a héten már nem fog menni. Eléggé bánt, hogy ilyen könnyen feladtam, nem vagyok az a típus, de úgy éreztem, hogy nem bírok ki itt még 1 napot. :(

Tavaly amúgy árufeltöltő voltam egy hipermarketbe. Igazából azt a munkát szerettem, legalábbis nem volt gondom vele. Idén is oda akartam volna menni, de nem volt meghirdetve egyik közeli településen sem. :(



2017. júl. 4. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz, te érzed, te tudod. Mindenesetre ha 12 órás munkarend van, akkor téged is megillet a szabadnap, nem ? Szval nem hinném, hogy arról van szó, hogy hétfőtől péntekig 12-ben nyomatod, vagy ?

Ha 3-at kéne így mennem na mondjuk 4-et és megfizetnének akkor én fel nem adnám, azt tudom.

2017. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
* és még szabadnapokat is kapnék .
2017. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából úgy volt, hogy hétfő, kedd, szerda, csütörtök munka, de csütörtökön csak 6 óra, a péntek, szombat, vasárnap szabad. Szóval ez része annyira nem vészes. Inkább maga a munka viselt meg.
2017. júl. 4. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na erre gondoltam. A 4. nap vagy szabad, de ha csak 6 óra munka még az is beleférne. Utána meg királyság.

Sztem pedig nem olyan rossz ez, raktári munka, logisztika. Nem diákok esetében olyan kikötések, elvárások vannak némelyik városban, megyében, hogy képtelenség ilyen területen elhelyezkedni, ilyen helyre bejutni dolgozni xd.

2017. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, amikor diák voltam én is otthagytam egy gyorséttermi melót 2 nap után, aztán lett egy másik kereskedelmi meló, ahol sokkal jobban éreztem magam, és normálisabb emberek voltak.
2017. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem gáz..

Én is pont ennyi ideig voltam diákmunkás egész életemben. xd

2017. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem diákként is előfordul az ilyen. Ismertem olyat, aki 2. nap csak elköszönni ment be a munkahelyére. :)
2017. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igy nem!
2017. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor rabszolgának tekintik a diákokat, ez a munka is olyannak tűnik, gondolom kemény 400-500 forintos órabérért. Ha nem létszükség ez a pénz, akkor hagyd ott.


Hülye szöveg, de legalább már tudod, hogy miért kell tanulni.

2017. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem létszükséglet a pénz, csak gondoltam megpróbálom hasznosan eltölteni a nyarat, csak nem gondoltam volna hogy ennyire nehéz lesz. Nem vagyok hozzászokva a nehéz fizikai munkához sem, plusz hatalmas volt a pörgés is. Megállás nélkül kellett a hülye dobozokat pakolni, ha elcsúsztam már pampogtak hogy gyorsabban, meg miért nincsenek még készen a dobozok.

Azért tavaly az árufeltöltés sem volt e legkönnyebb, néha ott is voltak nehéz dolgok, de nem volt ekkora pörgés. Teljesen nyugisan, a saját normál tempómban tudtam végezni a munkát.

2017. júl. 5. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!