Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főiskola/egyetem mellett csak...

Főiskola/egyetem mellett csak havi 60-70 ezres diákmunkát és gyakornoki állást kapni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2017. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdés értelmetlen. Majdnem mindig óra bérre fizetnek a gyakornoki melók. A mostani 1500-2000 forintos órabérekkel azért jóval többet is lehet keresni.
2017. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam órán, hogy ennyit lehet gyakornoki melóért kapni. Másoktól meg kb hogy biológusok takarítanak állatkertben, turizmusosok meg szinte ingyen mosogatnak. Ki fizet 2000 Ft órabért, ha tízezrével jönnek a melót szinte ingyen elvállaló diákok minden évben?
2017. jún. 16. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én például nyelviskoláknál voltam beszámlázó tanár, angollal 2-3k volt 45 percenként, diákokat is simán foglalkoztatnak, ha beszélsz valami izgalmasabb nyelvet az már ilyen 1.5-ös szorzó is lehet.


Programozóként szintén lehet ennyit keresni diákként.


Nincs különösebb meglepetés, ugyanazokkal a készségekkel lehet értelmesen keresni, mint egyetem után: műszaki vonal és komolyan vehető nyelvtudás.

2017. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Tessék, négy különböző munka, nagyon különböző területről. Úgy gondolom ezek elég szép fizetések.

2017. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nézd... én tényleg annyit kerestem, de csak heti 2 napot dolgoztam nappali tagozat mellett. (üdv: egy biológus)
2017. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ami elég szépen fizet, oda nem mehetsz nulla tapasztalattal. :D Tehát egy netto 700 Ft körüli órabéresnél tudzs kezdeni. Kivéve ha vannak kapcsolataid és 3 nyelven folyékonyan beszélsz :D Emelett az se mindegy h melyik városról van szó :D


Tehát ez elég nyitott kérdés

2017. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
@7: Ha értelmes munkát akarsz egyébként is célszerű 3-4 nyelven használható szinten beszélni, ha az nincs meg, akkor megragadsz egy nem túl magas szinten. Angol, német, francia Európában alap kéne, hogy legyen, plusz választasz mellé még valami ritkábbat és kész is.
2017. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is tudok jobb fizetést adni neked egyetem mellett, ha te vagy a megfelelő ember számomra.
2017. jún. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy h mit akarsz dolgozni :) Tehát szakirányban, vagy tök mindegy mit, de megélj belőle. Pesten tudsz válogatni :)

Míg vidéki kisvárosokban nem igazán

2017. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!