Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 13. havi fizetés jár nekem?

13. havi fizetés jár nekem?

Figyelt kérdés
Először is április 27-én kezdtem egy gyárban (pályakezdő vagyok), másodszor pedig ezen a héten táppénzre kellett mennem mert iszonyat beteg lettem. Hallottam olyat aki sokat jár táppénzre az nem jogosult rá. Ez hány napot jelent, elég akár 1 is? Azon sem csodálkoznék..

2017. júl. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a Ti cégetek hogy müködik, de nálunk úgy volt, hogy ha minden év december 10.-ig nem volt az ember tp-n, akkor kapta csak meg ezeket. Ha 3 nap táppénz volt egy évben, akkor bukott mindent.
2017. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos azt nem én szabályzom akármennyire is próbálom hogy lebetegedek-e vagy sem. ha tényleg 3 nap miatt már elesek a 13. havitól akkor ez van, nem fogok sírni utána :D
2017. júl. 5. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A cégednél tudnod kellene, mik a feltételek a 13. havihoz. Sanszos, hogy nem teljes éved van, emiatt sem adnak általában.
2017. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy szerintem teljesen normális szigorúan szabályozni a bónuszokat. Én 38 fokos lázzal még simán bemegyek dolgozni, mert úgy gondolom, hogy amíg az ember tud menni és nem hallucinál, igenis menjen be dolgozni, más meg kettőt tüsszent aztán már megy is táppénzre.
2017. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha 38 fokos lázzal bemész dolgozni, csak szépen megfertőzöd a kollégáikat is.
2017. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legeslegjobb esetben, óriási szerencsével is csak egy részét kapnád meg!
2017. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre kell hogy legyen szabályzat a cégednél. Egy hét betegség általában nem számít, az viszont igen, hogy nem év elején kezdtél.
2017. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor jár 13. havi, ha január 31-én már alkalmazásban álltam a cégnél.
2017. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!