Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A NASA most választott ki...

A NASA most választott ki 10-12 embert akik űrhajós jelöltek lennének. Szerintetek durva fizetést kapnak majd?

Figyelt kérdés
Mindegyik ilyen meg olyan diplomás, szerintetek porrá fizetik őket? Nagyon sok pénzt kapnak majd? Vélemények?
2017. júl. 6. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem apróért mennek többnyire öngyilkos küldetésekre, de szerintem nem is lesznek túlfizetve. A legtöbb ember ingyen is menne, ha alkalmas lenne rá.


[link]


Kb annyit kapnak, mint egy "lead developer" / "architect" az USA-ban.

2017. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőjük sem olyan akinek valaha is voltak pénzügyi problémái. Ezek az emberek mind felső-középosztálybeliek.
2017. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most néztem, gondolom egyén szintjén változó, de olyan 40.000.000 Huf per év jött ki nekem.
2017. júl. 6. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimálbért kapnak érte testvér, juttatások, cafetéria nélkül. :)
2017. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!