Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudja eladni magát egy...

Hogyan tudja eladni magát egy "tücsökszakos" pályakezdő? Van valaki hasonló cipőben? DURVA vagy KÜLÖNLEGES gerilla-önéletrajz tippeket várok! Esetleg munkakeresési tippeket, állásportálokat.

Figyelt kérdés

Szóval nincs gépészmérnök meg programozó diplomám, csak egy OKJs gépész végzettségem, de semmit se érek vele, mert mindenhova 3-5 év tapasztalat kell.


Sajnos már kényszerből máshol is dolgoztam, így pályakezdőnek se minősülök, csak a szakomban. Évekig csináltam rettenetes fizikai munkákat éjszakai váltott és 12 műszakos beosztásban, aminek az a következménye, hogy fiatalon tönkrementem egészségileg is, tehát nem folytathatom.


Így valami olyan munkát akarok nézni, amiben nem kell keményebb fizikai megerőltetést vagy éjszakázást tűrni. De most az utóbbi 2-3 évben szinte semmilyen munka nincs, amiben el tudnék helyezkedni. Legutóbb is csak azért vettek fel egy tróger helyre, mert volt ott ismerősöm.

Ráadásul valami olyan munkát kellene szereznem, ami illik is a végzettségemhez.


Sajnos csak középfokú az angol tudásom, így német/osztrák külföldi lehetőségem nincs. Ráadásul nincs is 280.000 megtakarításom, amiből ki tudnék utazni.

Máról holnapra élek, évek óta alultáplált is vagyok, belefáradtam már, hogy 3 havonta új munkát keressek.

Munkanélkülit nem kapok, ott nem tudtam továbbképzésre menni, ráadásul most épp nem is vagyok munkanélküli, alkalmi munkákat végzek, mert valamit muszáj.



2014. jan. 25. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a középfokú angol tudás? Középfokú nyelvvizsgát?


Mit jelent az a OKJ-s gépész végzettség? Mi a neve?

2014. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hova a bánatba tűnt a válaszom? Vagy az igazságot diszkrimináljuk, vagy mi van?
2014. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: miért kérdezed?


Második: biztos nem én töröltettem a hozzászólásod.

2014. jan. 25. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem mert nem mindegy, mondjuk... kíváncsi vagyok mi az pontosan.
2014. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Átérzem a helyzeted.Sajnos nincsen túl sok lehetőséged.Én felsőfokra hoznám az angolt és min. középre egy németet(aktívan)...Próbálj meg diákmunkázni(szakmaikat)...Önéletrajzba kamuzz valami gyakszit,ha nincs...Lényeg,higy ne vágják le,ha nem volt...Érts viszont hozzá...Ha le tudsz húzni itthon 2 évet,utána go külföld!!


Sok sikert és kitartás!!!

2014. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!