Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanárok! Elmennétek teljes...

Tanárok! Elmennétek teljes munkaidőbe garantált bérminimumért?

Figyelt kérdés

Álláskeresőként futottam bele. Alapítványi iskola teljes munkaidőbe keres tanárokat fizetés a garantált bérminimum és slussz. Nem ennyi papíron a többi meg zsebbe hanem ennyi és slussz.

Ugye ez alapítványi iskola itt nem érvényes a bértábla se annyit fizet amennyit akar alsó határ csak a bérminimum lévén szakképzettséget igénylő munka.

Ez a (nap/hét/év) vicce vagy csak bolondgombát ettek? Garantált bérminimum egy tanárnak? És mindenféle tanárt keresnek magyar mat fiz biol tesi töri nyelv stb ebből arra lehet következtetni hogy a mostaniak mind ott hagyták őket? És miért vajon…. Kezdem sejteni…


2017. júl. 7. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Az alapítványi iskolák is ugyan annyit fizetnek mint az államiak, csak néha késik a fizetés.
2017. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
helybol nem igaz mert a sima iskolak a kjt szerint mig az alapitvanyiak mt szerint foglalkoztatnak igy rajuk nem ervenyesek a bertablak. rossz valasz!!
2017. júl. 7. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Linkeld már be azt a hirdetést kérdező!
2017. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

mi a reteknek linkeljem be? miért csak nem gondolod hogy a fizetés is benne van? Hát csak nem gondolod hogy ha benne lenne elmnetem volna egyáltalán állásinterjúra??


a hirdetés ennyi középisk tanár keres X iskola alábbi szakokkal felsorolás ennyi a hirdetés

józan paraszti ész ember!!!


hát ha benne lenne hogy szart se fizetnek szerinted elmentem volna az állásinterjúra??

2017. júl. 7. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Pedig nekem azt mondták, hogy ugyan annyi a fizetés, amennyit a pedagógusi bértábla ír, csak kafetériát nem kapnak.
2017. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azt mondtak... ja hat ilyen huszadkezbol szarmazo info.... nesze neked itt meg a valosag....

eleve fals mert itt nincs kjt miert is lenne bertabla...

2017. júl. 7. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Pedagogusi eletpalya modell van ott is. Te egy troll vagy?
2017. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Szia, egyetemi oktatóknak is azt fizetik, nálunk br. 124e az alap ezt egészítik ki, így jön ki br. 161eFt-ra, munkáltatói döntés miatt végül br. 186e-et adnak.


Minket nem érintett a pedagógus béremelés sem, de az irigykedést mindenkitől megkapjuk a "hatalmas emelés" miatt.

2017. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Pedagogusi eletpalya modell van ott is. Te egy troll vagy?"


nem én vagyok a troll hanem te és még tudatlan is.

milyen életpályamodell??? könyörgöm....

mi kell az életpályamodellhez? KÖZALK /köztisztviselői jogviszony. És ha az van akkor van bértábla és tanári fizu. Ha az nincs akkor kakukk...


És mivel leírtam hogy itt NINCS Kjt (miként egyik alapítványiban sincs lévén hoyg az itt dolgozók SEHOL az országbna nem közaklalmazottak hanem csak Mt szerinti alkalmazottak így mégis mi a lófütykösről beszélsz?


Mielőtt trollozol nézz már utána mit okádsz ide.

2017. júl. 7. 19:16
 10/11 A kérdező kommentje:

"Szia, egyetemi oktatóknak is azt fizetik, nálunk br. 124e az alap ezt egészítik ki, így jön ki br. 161eFt-ra"


Bakker elmész a teszkóba dobozt kergetni többet kapsz!!

Egyetem... anyám...

2017. júl. 7. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!