Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járt már itt valaki úgy, hogy...

Járt már itt valaki úgy, hogy van szakmája, érettségije és összeszerelőnek sem veszik fel dolgozni sehova ott ahol lakik, hogy még véletlenül se legyen egy kis pénze?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Járt
2017. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én.
2017. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ilyenkor akkor mit tévő legyen az ember, hátizsák fel és irány az ország másik vége munkásszállóra vagy egy albérletbe ?
2017. júl. 9. 00:05
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan, amit leírtál.
2017. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Gyere Pestre buszvezetőnek. Oktatást fizetik. Munkásszálló is van. Én kajak mennék, ha EÜ szempontból alkalmas lennék.
2017. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nevetséges komolyan mondom már ez az egész. Egyik helyről a másikra mi közbe munkalehetőség meg van. Ilyenre se volt példa szerintem a rendszerváltás előtt.

Buszsofőr :D én sem lennék alkalmas.

2017. júl. 9. 00:32
 7/15 nemethkaroly válasza:
91%

Most szólók, Pesten sincsen munkahely. A gyári munka fizet 72k forintot, amiből lejön 10k bérletre. A szakmai alkalmazotti olyan 120-160k körül fizet, de 160k ha már tapasztalattal rendelkezel. A többi meg feketén olyan 100k környékén. Ezekből vond le a bérletet, meg hogy minden rohadtul drága. A szakmátlan.. kb 72-100k között.


Én most leraktam egy cukrász szakmát, remélve hogy ez egy keresett szakma.. hát... idáig dolgoztattak pékként, segédmunkásként, kb 130k ért, és megállás nélkül mindenki beug*tott, majd közölték hogy hétfőtől egyedül leszek mert.. sajnos el ment valaki beteg-szabira. Ezért egyedül fogok 3000 péksütit lesütni cukrászként). Amiért ugye én leszek felelős úgyhogy csináljam jól. !?

A zuhanyzó meg nem működik, még az orromból is liszt folyik, de a munkaruhát ne vigyem haza.


A következő helyen meg 140 nél kezdtünk, abból lett "próba nap", ami feles, aztán kifizette, de nem akarta a papírjaim visszaadni mert "akkor nem jövök be holnap", mert úgy próba hét.


Elég ratyi a helyzet, fogalmam sincs mi a kiút. Borzasztóan nehéz pénzt keresni.

2017. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Oda kell menni ahol munka van. Ezt birom a magyarokban, oneki ott kell munka ahol lakik, lehetoleg 2 masodpercre az ágyától. Nemetek osztrakok egy csomot ingaznak nap mmint nap, vagy vasarnap este mennek otthonrol es csutortok este indulnak haza, a fejlett vagyott nyugaton kepesek ra az emberek, itt meg ha 50km-t kell ingazni mar 10 bol 9en rosszulvannak meg a szocializmust emlegetik... Pakolj es menj
2017. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
# 7 : Ez a nagy valóság és ez a szörnyű az egészben. Nekem is olyan szakmám, végzettségeim vannak ami egyáltalán nem fizet jól. Ez egy olyan visszatartó, visszahúzó erő, mintha egy lánccal lennék ide láncolva ahol vagyok.
2017. júl. 9. 01:13
 10/15 anonim válasza:
88%

Napszámra gondoltál? Címerezés, kukoricázás, bármi.


De mehetnél mondjuk nehézgépszerelő mellé segédmunkásnak is, napi fizetésért, csak ezt vállald.

Vagy kőműves mellé, vagy mázolni, vagy ilyesmi.

2017. júl. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!