Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járt már itt valaki úgy, hogy...

Járt már itt valaki úgy, hogy van szakmája, érettségije és összeszerelőnek sem veszik fel dolgozni sehova ott ahol lakik, hogy még véletlenül se legyen egy kis pénze?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom hol laksz,de itt Fehérváron alig bírnak embereket felszedni a gyárakba sima munkásnak 8 általánossal,már külföldről is hozzák őket,úgy hogy kapnak ingyen szállást.Emberhiány van.Elég sok helyen már itt megvan a 160 brutto,20 cafetéria,10 hiányzásmentességi bónusz,belépési bónusz,féléves bónuszok,bemész túlórázni ahogy tudsz,180-200 megvan simán egy hónapban.
2017. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Irány Győr-Sopron, Budapest vagy külföld.
2017. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 nemethkaroly válasza:
100%

Kedves #8

Miért is baj az ha szeretnék az én városomban élni és dolgozni? Miért hasonlítasz egy minimál béres szép szóval nem nevezhető munkahelyet, Ausztriával és Német-országgal? Főleg hogy ott az emberek többsége nem ingázik.


Én ha már csak a közelben akarok munkahelyet 1 óra a BKV. Ha 50km?! Az 2-3 óra legalább.

2017. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm költözött Budapestre Angliából (barátnőjéhez, aki itt él), és 180 nettó fixen megvan ha minden nap csak 1 órával tovább marad túlórázni már 210 körül visz haza. Úgy hogy középfokú végzettsége van, és semmilyen tapasztalat nem kellett, mert betanították gépkezelőnek (gyárba).


Szóval ne mondjátok, hogy olyan szar a helyzet, ha egy külföldi 1 hónap alatt ilyen munkát tud találni a profession.hu-n, SEMMI protekcióval, akkor ne adjátok már be hogy minimálbérért se vesznek fel sehova, és nem lehet váltani, ha nem jön be a hely. Nevetséges.

2017. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nemethkaroly válasza:
100%

Ne komolytalankodj már, ez most komoly? Én éveken át kerestem munkát, építkezésen, tanítottam amit csak lehetett. Még a Tungsram gyárba is elmentem a világ végén, pedig ott 72k forintot ajánlottak.


S asszondod hogy profession.hu-ról 1 hónap alatt?!

Nekem 2 év kellett ahhoz egy 270kft os szakmát kifogjak infosként.

Én akkor hagytam abba a munkakeresést amikor itthon 120-160 között kerestem.


Te ha én ennyire bal-'heréjű' vagyok kiherélem magamat! Most ezt komolyan mondod?!

Nekem tudod milyen munkákat ajánlottak fel profession.hu-n aki megtalált? Hogy irodába keresnek céghívogatót hogy valami business csomagot sózzak rájuk. Első próbanap közölték, hogy itt 40k nál kezdődik, a többit meg kell keresni, és hogy nem kell tudnom mit árulok.


Elküldtem halom helyre a CV-m, felhívtam őket, semmi. Ilyen hirdetéseket kaptam: "kezdő, fiatalos programozott keresünk, 3 év tapasztalattal, versenyképes fizetésért (100k)". Volt hely ahol beültettek másik 5 programozó közé, és közölték hogy csak 1 embert akarnak felvenni. A T-Home beültetett egy közös tesztre 40 emberrel egy INTERJÚ után! Ami alap középiskolás matematikát, pici gazdaságtant, és Verselemzést tartalmazott. Nem viccelek, tényleges verselemzést. ÉS MEGBUKTAM.


Apám, anyám dettó 1 hónap alatt kapott. Egyik 140 ért, a másik 220ért. Pedig semmit nem csináltak jobban, de nekik legalább egy halom papírjuk van, és tapasztalatuk.


:' /

2017. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!