Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az esélyem felszolgáló/...

Mennyi az esélyem felszolgáló/pincér munkát találni Debrecenben angol nyelvtudás nélkül, kevés tapasztalattal?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, az egyetem mellett szeretnék dolgozni pincérként vagy 1 évig teljes munkaidőben

Az angol nyelv sajna nemnagyon megy(még) és eddig nem is dolgoztam csak pár alkalom volt amikor ki tudtam próbálni magam pincérként és akkor egész jól ment

Azért szeretném ezt dolgozni mert többen is mondták h nekem való és tehetséges vagyok(hiányosságaim ellenére :D)

Ami pozitívum:

-Jól tudok tűrni, nem szólok vissza soha a vendégnek ha beszól vagy ilyesmi

-Jól kezelem az esetleges konfliktusokat

-Mindenkivel kedves és figyelmes vagyok

-2 évig tanultam pszichológiát így értek az emberekhez is(valamennyire)

Nyílván nem egy ötcsillagos étteremben szeretnék kezdeni ahol az elvárások a csillagos égig érnek, csak egy egyszerű helyen :)



2017. júl. 8. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
1:225
2017. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Haha ez vicces volt :D

De nem valószínűségszámítást meg ilyesmit kértem

2017. júl. 9. 00:30
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Debrecenben nem tudom, hogy van, de Budapesten lasszóval fogják a pincérek ez, akkora hiány van belőlük.
2017. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
pincéreket
2017. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Nagy hiány van belőlük, szóval pár nap alatt lehet találni ha megvan hozzá a kellő képesítésed!!!


Képesítés nélkül már sokkal nehezebb, azonban nyári szezonban még most sem lesz ördöngős feladat.

2017. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3-as Igazad van

Sajnos évről évre esik az oldal színvonala és már nagyon sok a troll meg a kötekedő ember...Régen nem volt ez :/



Vendéglátóipari képesítésem sajna nincs, de van elhivatottságom amivel remélem pótolni tudom :D

Köszönöm a válaszokat, mostmár bátrabban fogok keresni

Online vagy személyesen éri meg beadni az önéletrajzokat?

2017. júl. 9. 08:48
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

"19 éves srác vagyok, az egyetem mellett szeretnék dolgozni pincérként vagy 1 évig teljes munkaidőben."


Tesókám, Debrecenben a gyári munkákra is hónapokat kell várni és jó szarul is fizetnek, de te ezt hiszed valaki fel fog venni picérnek mert benyögsz magadról 3 jó tulajdonságot. Hát nem. Ha ez így működne, senki nem dolgozna a gyárakban, hanem mindenki pincér lenne, de a való élet nem ilyen, úgyhogy szálj le a magas lóról és jelentkezz szépen egy gyárba...

2017. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Az pedig, hogy egyetemre fogsz járni, csak hátrány lesz jelentkezésnél, jobb ha le is tagadod.
2017. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

"Nagy hiány van belőlük, szóval pár nap alatt lehet találni ha megvan hozzá a kellő képesítésed!!!


Képesítés nélkül már sokkal nehezebb, azonban nyári szezonban még most sem lesz ördöngős feladat."


Debrecenben semmi hiány nincs picérekből egyébként is nyáron elárasztják a munkaerőpiacot a diáknunkások és aki július közepén kezd neki az már cseszheti, szeptembertől sokkal könnyebb lesz. Nem tudom, hol éltek ti. Még megjegyzem, hogy ha nappalira fogsz járni egyetemre diákmunkákon kívül másba ne is reménykedj és az irodai munkát is felejtsd el, kivéve ha beszélsz idegen nyelveket magas szinten, de akkor is csak telefonálod kell NON-STOP, nagyon nagy élmény.

2017. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hol élek? Debrecenbe... Két ismerősöm nemrég jött el a munkahelyéről, 1 hét múlva újra dolgoztak.

Tavaly szakma nélkül engem is felvettek egész nyárra.

Idén is vár a munkáltató.

Ennyit arról, hogy nehéz..jah, hogy nem vagy meggyőző vagy nem vagy elég jó? Saját szoc. problem


Sok helyre érdemes bemenni vagy beküldeni az önéletrajzod. Nem tudod, hogy mikor kell hirtelen egy ember.

2017. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!