Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az esélyem felszolgáló/...

Mennyi az esélyem felszolgáló/pincér munkát találni Debrecenben angol nyelvtudás nélkül, kevés tapasztalattal?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, az egyetem mellett szeretnék dolgozni pincérként vagy 1 évig teljes munkaidőben

Az angol nyelv sajna nemnagyon megy(még) és eddig nem is dolgoztam csak pár alkalom volt amikor ki tudtam próbálni magam pincérként és akkor egész jól ment

Azért szeretném ezt dolgozni mert többen is mondták h nekem való és tehetséges vagyok(hiányosságaim ellenére :D)

Ami pozitívum:

-Jól tudok tűrni, nem szólok vissza soha a vendégnek ha beszól vagy ilyesmi

-Jól kezelem az esetleges konfliktusokat

-Mindenkivel kedves és figyelmes vagyok

-2 évig tanultam pszichológiát így értek az emberekhez is(valamennyire)

Nyílván nem egy ötcsillagos étteremben szeretnék kezdeni ahol az elvárások a csillagos égig érnek, csak egy egyszerű helyen :)



2017. júl. 8. 23:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es!

A gyárakat inkább meghagyom neked! ^^

Gondolom te magad is valami gyári középvezető vagy kisfőnök lehetsz és legszívesebben az egész világot ott dolgoztatnád csak hogy tudj uralkodni felettük

Nem vagyok elszállva magamtól, semmiféle magas lóról nem kell leszállnom

Azért soroltam fel magamról 3 jó tulajdonságot hogy aki ezt a kérdést elolvassa, tisztában legyen vele hogy körülbelül milyen vagyok, és mik azok az érvek amikkel bizonyítani tudom h alkalmas vagyok arra munkára

Amúgy egyik volt osztálytársamat nemrég vették fel az egyik legnevesebb nagyváradi Pub-ba pincérnőnek és neki sincs semmiféle képesítése ilyen téren

Csak van néhány hónap tapasztalata(max 4) mégis megkapta a munkát

A jelentkezésnél hogy tudnám letagadni hogy menni akarok egyetemre?

Én azt mondtam vagy diákmunka lesz vaagy 1 évig teljes munkaidős állás

Ha úgy alakul hogy teljes munkaidőben fogok dolgozni a jelentkezésnél nyílván nem fogom azzal kezdeni h "Jaaj amúgy csak pár hónapot maradok de azé vegyé már fel"

Nem kötelességem elárulni mennyit is akarok maradni :D


Amúgy nem most kezdem az álláskeresést hanem majd aug 15 után amikor kicsit rendeződtek a dolgok, a nyári diákmunkások elmennek vissza tanulni, mindenki megtudja hogy felvették-e az egyetemre stb..


Amúgy a vicc kedvéért elmondanám hogy kíváncsiságból most nyárra elmentem egy gyárba dolgozni :D

Ott sem tudja senki hogy meddig akarok maradni és nem is érdekli őket..

Persze én azt látom hogy oda bárkit felvesznek, még szinte iskola sem kell..

Amúgy meg kem tudom mire kellene hónapokat várni, én beadtam a jelentkezésem és 3 napra rá fel voltam véve

Nyílván utálok ott dolgozni szval megfogadtam h soha többé nem jelentkezem gyárba de legalább elmondthatom hogy ott is voltam már és megtapasztaltam😉

2017. júl. 9. 13:17
 12/16 A kérdező kommentje:
#10 Köszönöm a bíztató szavakat! ^^
2017. júl. 9. 13:19
 13/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb pincér alig beszél angolul, de nem is szükséges egy szépre csiszolt alapfoknál sokkal több. Tudj udvariasan köszönni és válaszolni röviden, értsed nagyjából amit mondanak (amit rendelnek) és ennyi.
2017. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ez a szint már meg is van csak gyakorolnikellene picit :D

Azért teljesen 0 nem vagyok angol terén

2017. júl. 9. 17:20
 15/16 anonim ***** válasza:
39%
8 év angoltanulás után nem vagy teljesen nulla. Remek.
2017. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aki manapság nem talál munkát Debrecenben, az nem is akar dolgozni.
2017. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!