Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 éves vagyok, elvileg most...

Keresztes Bence kérdése:

15 éves vagyok, elvileg most nyáron már dolgozhatok szülői engedéllyel, viszont ahány diákszővetkezetnél voltam bent mind azt mondta nem alkalmaz 16 év alattiakat. Ismer valaki esetleg bármilyen helyet vagy dsz. -t ami alkalmaz ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Még a fürgediáknál is voltam (tudom hogy nem egy jó hely de mondom jobb mint a semmi de még ott sem alkalmaztak pedig volt egy standjuk ahol december környékén odamentem beszélgettem velük és mondták hogy most nyáron dolgozhatuk náluk, hát nem

2017. júl. 11. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Bp vagy Balaton környékén rengeteg olyan diákszövetkezet van ahol alkalmaznak 14éveseket esetleg menj át egy másikba.


Ha pl vidéki városban élsz nagy esélyel csak 16-18 évtöl fogsz találni

Pl Debrecenben se találsz munkát 14 évtöl

Maximum várj egy évet ennyi amit tudsz tenni.

15f

2017. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kisebb szövetkezetek között keresgélj szerintem.
2017. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok nem tudom bevállalhatom-e hogy balatonra megyek dolgozni biztos biztosítanak szállást stb
2017. júl. 12. 08:05
 4/9 A kérdező kommentje:
1# én most nem vagyok egy dsz.-nél sem így átmenni nem tudok, bármilyen munka jó lenne
2017. júl. 12. 08:11
 5/9 A kérdező kommentje:
És ajánlani nem tudnátok ilyen kissebb diákszövetkezeteket?
2017. júl. 12. 08:12
 6/9 anonim ***** válasza:
2017. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi de ez volt az első amivel próbálkoztam, én konkrét helyekre lennék kíváncsi ahol ennyi idősen alkalmaznak
2017. júl. 12. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne várj a sült galambra.

Hs 15 évesen munkát akarsz: érdeklődj, érdeklődj és érdeklődj!

2017. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyár eleje óta folyamatosan csak keresgélek, összesen 20 dsz.-el vettem fel a kapcsolatot és sehol nem dolgoztatnak 15 évesen, ezért más tapasztalataira lennék kíváncsi hogy konkrétan hol kaptak munkát 15 évesen, már feketén is elvállalnám építkezésen a rakodást csak legyen már valami pénzem nyáron
2017. júl. 13. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!