Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkák vannak kis...

Milyen munkák vannak kis repülőkkel?

Figyelt kérdés

Pilóta szeretnék lenni, ráadásul utasszállító pilóta, de tudom h milyen nehéz utasszállító pilótává válni. Ezért kérdezem h milyen szakmák vannak kis repülőkkel? Gondolok például permetező repülőre vagy ilyenek.

A válaszokat előre is köszönöm :)



#képzés #kisrepülők
2017. júl. 11. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Jahh és kifelejtettem h ezekhez milyen pilóta képzés szükséges és mennyit keresnek Magyarországon illetve külföldön?
2017. júl. 11. 21:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom nagyon jól keresnek, viszont maga a repülési jogosítvány is elég drága, már egy kisrepülőre is milliós tétel, ha egy nagy utasszállítóra akarod lerakni akkor meg 10 millióval is számolhatsz.

Keresnek magángépekre és nagy utasszállítókra is pilótákat, szóval az elhelyezkedés nem gond. Viszont az ilyen mezőgazdasági permetezők, meg városnéző repülések inkább idénymunkák, amikor szezon van, télen nem repülnek.

2017. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Tudom h nagyon drága (részben ezért is mondtam le az utasszállítóról)

De tudtok olyat mondani, ami nem idénymunka?

2017. júl. 11. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Más kezdő pilóták oktatása,sétarepülés,taxirepülés,légi- fényképezés,reklámvontatás,ha idény van akkor permetezés és szúnyogirtás,arra alkalmas időjárás esetén vitorlázó felvontatása repülőkluboknál, illetve ha van rá pénzed akkor bármikor repülhetsz csak úgy a saját örömödre is.
2017. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!