Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak valós otthon végezhető...

Vannak valós otthon végezhető munkák? Bármi érdekel, akár csomagolás, vagy számítógépen végzett. Ezek egyáltalán bejelentett munkák? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Igazából én nem találtam. Olvastam itt vegyeset, ezért akinek van saját tapasztalata erről, kérem ossza meg. Köszönöm
2017. júl. 12. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nincsenek.
2017. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanok, amelyekhez komoly szaktudás kell.
2017. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés minden héten előjön. Kérlek használd a gyik keresomotorjat. De a lényeget előttem megfogalmaztak. Csak magas szaktudást igénylő munkák vegethetoek otthonról. Gondolok itt az önállóan tudó programozora, tolmácsa , esetleg sok éves tapasztalattal rendelkező konyelore. Gondolom egyik sem vagy, mert akkor nem.merult volna fel benned ez a kérdés. Így nem nagyon van valasztasod
2017. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!