Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaközvetitő külföldre?

Munkaközvetitő külföldre?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem és nyelvtanulás miatt szeretnék kimenni angol nyelvterületre, ahol dolgoznék is, ez nagyon fontos nekem. Hallottam munkaközvetitőkről külföldiről és magyarról is, tudnátok nekem ajánlani. Középszinten beszélek angolul.

2017. júl. 16. 22:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Hallottam már róluk, de sokan azt mondják hogy csalók.
2017. júl. 17. 06:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hasonlóképp gondolkodom, mint te csak más nyelvben. Elmúlt 3 hónapom csak arra ment ki, hogy szenvedtem a közvetítőkkel. Külföldiként csak kulimunkára akarnak felvenni. (Még akkor is, ha már magamnak kezdtem el intézni az állást, mert felsőfokú nyelvtudásom van..) És sajnos a közvetítők is többségében csak proli munkát ajánl negyed annyi pénzért. Lehet, hogy csak nekem van negatív tapasztalatom, de nem éri meg kimenni. Amúgy az én esetemben maga a szerződés kötés is például csak a munkába állás napján történt volna. Ott át tudnád olvasni? És mi van, ha nem tetszik?...


Megfontolandó. Inkább kapcsolatok révén menj ki.

2017. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!