Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett milyen munkát...

Egyetem mellett milyen munkát tudnék vállalni?

Figyelt kérdés
Jogi karra szeretnék menni Pesten és valójában természetesen nem sok pénzt szeretnék keresni, csak mondjuk, ha néha eljárok moziba, barátnővel valahova, barátokkal sörözni, akkor legyen rá pénzem. Szóval egy havi 30-40 ezernek is örülnék. Milyen lehetőségek vannak ilyen kar mellett?
2017. júl. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Keress fel egy diákszövetkezetet. Ők majd adnak munkát, amit tudsz részmunkaidőben végezni.
2017. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
írtam privit :)
2017. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én első félévben inkább csak nézelődnék a helyedben és szoknám a sulit. 30-40 ezerért is sokat kell dolgozni hidd el,inkább a sulival foglalkozz elsősorban.
2017. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, én is így tervezem, de nem akarom végig mind az 5 évben ezt csinálni.
2017. júl. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!