Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, hogy ez a kérdés...

Záróra kérdése:

Nem tudom, hogy ez a kérdés ebbe a témába illő-e, de talán ez áll hozzá a legközelebb. Ez a tőzsde robot, hogy működik?

Figyelt kérdés
Szerintetek hasznos ez a robot? Hallottam ,hogy létezik ilyen és felkeltette az érdeklődésemet. Esetleg pár saját véleményt ,ha írnátok meg köszönném.

2017. júl. 23. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

És mégis milyen robot? Mert, hogy ezrével vannak.

Ami publikus, az mind hülyeség.

Ami valóban működik, azt folyamatosan finomhangolják és nem is teszik elérhetővé.

Ha neked lenne egy aránytojást tojó tyúkod, akkor megosztanád másokkal?

2017. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondod mennyi pénzed van, a robot meg befekteti, és neked jön folyamatosan a haszon, nem kell törődnöd semmivel. Jópár ember így szedte meg magát
2017. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez működne, akkor nem árulnák pénzért a robotot. Minek adnám el, ha hozza nekem a pénzt. Ne légy balek!
2017. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!