Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Bináris kereskedés megbízhat...

A Bináris kereskedés megbízható pénzkeresési lehetőség?

Figyelt kérdés
Olyan személy írjon, aki próbálta is és nem csak olvasgatott mindenhol erről-arról.
2017. júl. 25. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem.
2017. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne egy "szerencsejáték" megbízható pénzkereset?

Néhány szó a bináris opcióról - persze nem a "mézesmadzagos", kereskedői oldalakról idézek:


[link]


[link]

2017. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2017. júl. 25. 12:27
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen, sok tanulással, lehet vele pénzt keresni. Nem szerencsejáték, aki ezt mondja nem ért hozzá. Viszont nagyon sokat kell tanulni, hogy megértsd a piac mozgásának a pszichológiáját.
2017. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

" sok tanulással, lehet vele pénzt keresni."

Ahhoz kell a sok tanulás, hogy eldöntsd: a következő 1 percben fel vagy le megy az árfolyam? :D Max csak valószínűsíteni lehet...

Aztán mire mész a sok tanulással, ha a következő percben felrobban egy atomreaktor Japánban (megtörtént eset) és a yen árfolyama bedől)?

2017. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
5-ös voltam. A sok tanulás, a japán gyertya analízishez kell, és a piac mozgásának a megismeréséhez. Ha valamit nem tudsz felfogni, az nem szégyen ám, csak ha még ezt hirdeted is, na ahhoz kell ám kevés ész...
2017. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

#7

"Ha valamit nem tudsz felfogni, az nem szégyen ám, csak ha még ezt hirdeted is, na ahhoz kell ám kevés ész..."


Ja, mert azt hiszed, hogy ha bevetsz egy japán gyertya szót, akkor már hanyatt homlok elmenekülök? :D

Én nem személyeskedtem Veled, kérlek Te se tedd.


Főleg nem kéne ilyen magas lóról beszélni egy vadidegen emberrel, úgy, hogy semmit nem tudsz rólam.

Tudod, van egy nagyon hasznos mondat, ajánlom figyelmedbe-

"MAGASRÓL NAGYOBBAT LEHET ESNI!"

2017. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Te kezdted a személyeskedést illetve a cinikus megjegyzést, - szóval ne kérj ki olyat magadnak, amit te sem tudsz visszafelé megtenni - azzal, hogy cinikusan nevettél a hozzászólásomon, közben nem neked, hanem a kérdezőnek szólt. Mivel a válaszomhoz, illetve hozzám irányítottad a válaszod, nehéz lenne nem személyeskedni. Bölcsességekkel jöhetsz, de attól még jobban nem fogsz érteni a témához. (Látszik ez a második kérdésedből, amire már válaszolni se volt kedvem). Valamint eszem ágában nincs téged lenyűgözni vagy megfutamodásra kényszeríteni. Mint mondtam, te szóltál először hozzám. Bírom ezt, amikor kritizál az ember valamit, de ha őt kritizálják, egyből besértődik, és kikéri magának. Illetve ahhoz, hogy veled megértessem, nincs igazad, le kellene süllyednem arra szintre ahol vagy, de ez nem fog menni sorry.
2017. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Én rákérdeztem arra, amit írtál, de nem sértegettelek.

A továbbiakban viszont értelmesebb dolgokra fogom fordítani az időmet, mint hogy itt vitatkozzak veled.

2017. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!