Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol alkalmaznának érettségivel?

Hol alkalmaznának érettségivel?

Figyelt kérdés
jelenleg kicsit több mint 100 ezret keresek, szoktam nézni a hirdetéseket, de semmi olyan munkát nem találok ami érdekelne. Viszont szeretnék többet keresni. egy 125 már előrelépés lenne. Viszont nem akarok olyan munkát amit számítógépnél kell végezni, illetve jogsim sincs de nem is szeretnék vezetni.

2017. júl. 27. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

"de semmi olyan munkát nem találok ami érdekelne"

"nem akarok olyan munkát amit számítógépnél kell végezni,illetve jogsim sincs de nem is szeretnék vezetni."


Nos, azt már tudjuk, mit nem szeretnél csinálni?

Nem tudjuk, hol laksz, az ország mely részén? Baranyában, Szabolcsban korlátozottak a lehetőségek, Bp-en, Győrben nagyobbak, de azért sima érettségivel nem igazán kapaszkodnak az emberért.

Ha többet akarsz keresni, akkor tegyél is érte valamit, állj neki nyelvet tanulni, képezd magad.

2017. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor maradj ott ahol vagy, nem értem, hogy miért akar valaki többet keresni, ha nem hajlandó érte semmit sem tenni.


Elmehetsz gyárba dolgozni. Ott nincs számítógép és vezetned sem kell. Attól függően, hogy hol laksz lehet költöznöd kell (ha erre sem vagy hajlandó akkor ahogy írtam maradj ott ahol vagy). Budapest környékén vannak gyárak ahol 200 nettót is meglehet keresni, de 100 ezernél biztos többet keresel a legtöbb helyen.


Érettségivel nem fogsz a munkahelyek között válogatni. Az érettségi a legértéktelenebb papír most a munkaerő piacon. Egy szakma vagy diploma, az érettségi az semmit sem ér, ezt tapasztalatból mondom. Minél előbb kitanulsz valamilyen szakmát vagy továbbtanulsz felsőoktatásban (én ezt tettem) annál előbb kijutsz erről a holtpontról.

2017. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Erettsegivel, sehol nem fogsz munkat talalni.
2017. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érettségivel:

1)elmész árufeltöltő-kasszásnak

2) beülsz valami fél-fekete cégbe asszisztensnek

3) kisebb cég call centere,

4) gyár


Ebből az elsővel nem fogsz ennyit keresni, kettes-hármas esetben gép mögött kell ülnöd (az meg ugye a te magas kvalitásaid számára alsóbb rangú szemét munka)szóval maradt a gyár és a szalagmeló.


Sok sikert!

2017. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egy nyomdában dolgozok

és békés megye

2017. júl. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!