Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan oldalakat ahol lehet állást találni? Mert találtam sok olyan oldalt de lenyégebén nem lehet használni az oldalt vagy nem találtam megfelelő állást.

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Van egy olyan érzésem, hogy ez nem az oldalak hibája. De amúgy a tipikus válasz a profession.hu.
2017. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

kozigallas.gov.hu

vmp.munka.hu

profession.hu


Nagyon gagyik, így csak a "futottak még" kategóriában nevezném:

napiallas.hu

startapro.hu/hirdetesek/allas/magyarorszag

2017. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2017. júl. 28. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

cvonline.hu

jobline.hu

2017. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel az oldalakkal az a gond, hogy sok rajtuk a kamu állás pl. ahol volt az első munkahelyem azt az állást még 10 év után is hirdetik, de a cég már az épületet is eladta 5 éve.

Haveroméknál leépítésnél a dolgozóknak a 40%-át elküldték, de a hirdetésekben még mindig keresnek embert, pedig nem.

Jelenlegi helyemre még mindig keres a cég mérnököket, de már 2 éve létszámstop van, aki nyugdíjba megy annak a munkáját szétdobják, a szülési szabisokét is és így is 1 éve folyamatos bér és egyéb csökkentések vannak, mindez az állás megszűnésének a lehetősége mellett. Most éppen 2 hét fizetés nélküli szabinkat élvezzük, aláírtuk, hogy "mi kérjük"


Ezek a hirdetések egyféle kifele mutatott pozitív jelzők, dinamikusságot és folyamatos fejlődést sugallnak a konkurencia és a külvilág számára, de csak parasztvakítás!

2017. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: ez érdekes, és nem mondom, hogy nem igaz amit írsz, de mi pl. azért futattunk tulajdonképpen évek óta folyamatosan hirdetéseket ilyen oldalakon, mert tényleg folyamatosan keresünk. Ez az egyetlen esélyünk, hogy a cég létszáma ne csökkenjen, és ráadásul folyamatosan vannak új fejlesztéseink, amit emberhiány miatt szabadúszóknak kell kiadnunk megbízási szerződéssel...


Szóval mi nem kamu hirdetést rakunk ki. Az más kérdés, hogy a keresett szakmájú szakemberek nem fognak jelentkezni sehova, csak felregisztrálnak, és várják, hogy a cégek keressék meg őket, amit meg is tesznek. Mi is folyamatosan írogatunk / hívogatjuk őket, hátha valaki ráharap az állásra. Eddig egy magától jelentkező ember sem felelt meg a legalapvetőbb elvárásainknak sem.


Azért írom le mindezt, hogy az éremnek ezt az oldalát is lássátok.

2017. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!