Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor szokott általában...

Mikor szokott általában megjönni a fizetés?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A szerződésedben le van írva, hányadikán fizetnek.
2017. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Normális helyen nem jön fizetés, mert az önkéntesek nem pénzért dolgoznak, hanem hivatásból, mert szép dolog tenni másokért és az innováció is szép dolog. Lásd Prezi. Nem pénzért dolgoznak hanem hogy minél innovatívabb dolgot csináljanak.


25/F, nettó 350, programozó

2017. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

az első jól írja.

a másodiknak meg kit érdekel mennyit kapsz? hol volt ilyen kérdés? milyen programozó vagy ha már a kérdést sem érted, és tök hülye választ adsz?

2017. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

te, ketteske, már akartam neked írni a nettó 350-re, hogy szánalmas...

Mert marhára nem mindegy, hogy ezt három gyerek családi kedvezményével kapod, és a bruttód 355, vagy kezdvezmény nélkül és a bruttód 526... Mert a nettód szánalmas is lehet, mint látod :D


NA menj máshova mesélni.

2017. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy a második választ szerintem egy az oldalra már rég óta befészkelt munkakerülő troll írta.
2017. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták a munkaszerződésben rögzitésre kerül. A legtöbb cégnél úgy van megállapítva hogy a hónap 10.éig ami annyit jelent hogy ha hétvégére esik 10.e akkor előtte pénteken lesz zseton ha hétköznap akkor általában 1-2 nappal korábban. Most már 4órával utalás után meg kell kapjad bármelyik banknál vagy is ezért kiszámítható és nem utalnak korábban.
2017. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkáltatótótl függ. Ami vagy az egyéni szerződésedben, vagy másutt meg van határozva.

A fiamnak a tárgyhót követő 1-én esedékes a fizetése, a menyemnek a tárgyhót követő 10-én.

Ha ezek a napok nem banki napra esnek, akkor a megelőző banki napon.

2017. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2017. aug. 2. 21:38
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Második, szerintem hagyd ott a Prezit :D Nem bírod te ezt az innovációt.
2017. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk szerződésben rögzített: tárgyhó utolsó munkanapja. Viszont ha az hétfőre esik, gyakran megkapjuk már pénteken.
2017. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!