Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én járjak utána mi van az...

Én járjak utána mi van az interjúkkal?

Figyelt kérdés

Két esetem van:

Írt emailt csütörtök kettőkor, hogy szeretne péntekre behívni. Nem tudtam, mert későn írt, de következő hét bármelyik napját felajánlottam (múlthét) azóta semmi.


Múlthéten felhív, hogy szeretne behívni, de szabadsagon van, következő héten keres (ami ez a hét), de semmi.


+1 múlthéten hív, hogy aznap délután menjek be, nem tudtam, ismét mondtam, hogy kövi héten bármikor. Válasz:"nem vagyom jós, nem tudom mi lesz addig."


Nekem kellgondolom utána járnom ezeknek, de annyira rossz, hogy ezeken múlik lesz e munkád...aztán meg megy a hiszti, hogy nincs munkaerő stb.


2017. aug. 3. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy telefont megengedhetsz simán. Nem te zaklatod, hanem ő nem tartja be az ígéretét.
2017. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen jarj utana, nekem igy jott be az egyik munkahely. Kiderult hogy a fonoknek kb meg 5 masik businesse van, alig jar be munkahelyre, ha nem irok neki egy "follow-up" e-mailt akkor most nem lenne meg ez a munkam. :) Neked kell mindenkeppen pusholni a dolgot.
2017. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Le sem sz..tak...

Szoval jo hogy munkaerot keresnek, de az, hogy ennyire nem erdekli oket kit vesznek fel...

2017. aug. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!