Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki szereti a munkáját mit...

Aki szereti a munkáját mit dolgozik? Meg tud belőle élni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Level2 IT support vagyok. Meg tudok élni belőle.
2017. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
En szeretem a munkam, reggel alig varom hogy beerjek, es estefele meg nehezemre esik elmenni a munkahelyemrol. Volt olyan, amikor forditva volt, utaltam is bejarni. Azt vettem eszre ha szereted amit csinalsz, akkor eleg sokat tudsz dolgozni, tobbet annal mint aki nem szereti es akkor a fonokok ezt eszre is veszik, es rossabb esetben jol kihasznalnak, jobb esetben tisztelik hogy ilyen es segitenek elorelepni. Apropo, karrier szempontjabol nem az szamit hogy hogy mennyi munkat vegzel el, hanem hogyan csinalod :) De a lenyeg, ha szereted amit csinalsz, meg fogsz belole elni, mert jol erzed magad, egy olyan alkalmazott aki jol erzi magat es szereti is a munkat, kell mindenkinek, tehat meg fognak fizetni :)
2017. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nem gójoktól tudom: Olyan munkát kell választani amit szeretsz,meg értsz hozzá,meg rengeteget fizetsz. Jaaaaaajjjj,de nehéz.
2017. aug. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki szereti a munkáját, az nem dolgozik. Szórakozik.

Viccet félretéve én szerencsés alkat vagyok, mert eddig minden munkámban megtaláltam a szépet. Pedig nem mindegyik volt fenékig tejföl. De még a szombati kőműves melletti segédkezést, a vasárnapi sírkőfaragást is élveztem.

Meg tudok-e élni belőle? Voltam már fent is, lent is. Azt vettem észre, tök mindegy, hogy az ember mennyit keres, mindig elmegy. Ha nő a fizetés, nőnek az igények. Ha csökken a bevétel, beérjük manilai út nélkül is.

2017. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkából megélni H-ban?? Légy politikus vagy focista !
2017. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondj olyat amivel meg lehet élni, egyedülállóként önálló albérletben. Lehetőleg olyat ami nem túl férfias meló, mégsem kell egész nap ülni.
2017. aug. 21. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor a "fekvő- munkából" elég szépen lehet ....
2017. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!