Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek új munkahelye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek új munkahelye van és nagyon sokat dolgozik. Szereti a munkáját, aminek örülök, de gyakran érzem magam elhanyagoltnak, háttérbe szorítottnak. Megértőbbnek kellene lennem. De hogyan legyek az?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy hogy pénz nélkül nem lehet megélni, és ha jól vagy jobban akartok élni ahhoz többet kell keresni ami ezzel jár.

Légy felnőtt!

2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy a sok munkával kettőtöknek akar jót.Örülhetnél neki,hogy ambiciózus,van életcélja,és szorgalmas.Sok férfiról mindez nem mondható el.
2013. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a férjed sokat dolgozik, akkor legalább marad szabadidőd egy szeretőre, aki foglalkozik veled, hogy ne legyél elhanyagolt!
2013. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen megértőbbnek. Új a munkahelye, új kollégák, főnök, stb. Ez irtó stresszes. Ilyenkor kicsit megértőbbnek kell lenni, míg beleszokik.

Szerintem nem kell megijedned. Ha korábban nem volt munkamániás gond, akkor most sem valószínű. Csak idő kell neki. De ha ez tartós, vagy ennyire zavar, akkor beszélj vele erről (nem túl tolakodóan, számon kérően). Vagy inkább lepd meg hétvégén valami jó kis szexel (reggeli szex ébresztés, szexi ruha, stb). Mond csak meg neki, hogy ez a legjobb stresszoldás. Utána az új munkahelyén is jobban teljesít egy kiegyensúlyozott férfi. Szóval a saját érdekében jobban teszi, ha többet foglalkozik veled. Ez közös érdeketek, stb... :)

2013. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik. Ha a faszi nem csinál semmit, akkor egy lusta, naplopó s*ggfej. Ha egész nap robotol - nyilván nem azért, mert munkamániás, hanem, hogy több legyen - akkor jön az elhanyagoltnak érzem magam és jogosan k*rok félre baromság.
2013. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszoló nyers de sajnos igaza van.
2013. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha még új minden, hely , főnök stb... eltart egy ideig, mire beleszokik és nem idegeskedik miatta.


foglald el magad ha te hamarabb végzel a munkahelyeden.


én is ezt teszem:)


nálunk úgy van, hogy én negyed 7re érek haza melóból, híradót nézek, aztán fél 9ig azt csinálom amiket szeretek. ha ahhoz van kedvem filmet, sorozatot nézek, olvasok, vagy gépezek. majd fél9től rádió bekapcs, és felteszem a férjem vacsoráját meg amit másnap visz munkába, illetve az én kajámat is. eközben pedig megcsinálom gyorsan a takarítást, mosogatást.


a mosás pedig szerdán és szombaton van. bevásárolni együtt megyünk hétvégén. (szerdán és hétvégén vagyok otthon)


negyed 10re hazajön a férjem, eszik, tv, majd együtt zuhany és ágy:)11 körül. általában éjfélkor kívánunk szép álmokat egymásnak. ha álmosak vagyunk 1-2 hancúr kimarad hetente.


persze nyilván más a helyzet ott ahol már baba is van (nálunk még nincsen)


én azt tudom tanácsolni hogy keress elfoglaltságot.


27/N

2013. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen világot élünk,természetes,hogy igényled a társaságát,de sajnos ez a szemét rendszer nem engedi meg az embereknek hogy boldogok legyenek,mert napi nyolc órában nem lehet megkeresni,csak a hideg vízre valót.Légy vele megértő nektek akar jót!
2013. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7: Ez ugye nem komoly? Hülyét kapnék melletted az biztos ... :-D
2013. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Párom reggel 7től este 9ig van, hogy tovább dologozik évek óta ez megy.Már én is kezdem unni, hogy alig van időnk egymásra,de sajnos kell a pénz...
2013. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!