Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába el lehet helyezkedn...

Ausztriába el lehet helyezkedni nyelvtudás nélkül is?

Figyelt kérdés
Angollal meg tudom magam értetni, de nem tudom ott kint mennyit ér. Viszont sürgősen szeretnék munkát vállalni kint, elég rossz az itthoni helyzetem. Kinek milyen tapasztalata van-e téren?

2017. aug. 7. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi esélyed van elhelyezkedni, mint Magyarországon magyar nyelvtudás nélkül.
2017. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Ó persze, a munkát nyilván a fingnyi angoltudásoddal le tudod papírozni, el tudsz menni ügyet intézni stb...

Gondolj már bele, könyörgöm. Csak egy ici picit használd már az eszed. Nem éreznéd magad iszonyat kiszolgáltatottnak ha semmit nem értenél abból amit körülötted ugatnak? Ha eléd tolnak egy papírt németül, "ez a munkaszerződésed, írd alá", közben meg arról nyilatkozol, hogy minden magyarországi ingó és ingatlanod az övéké, önként lemondasz róla vagy valami hasonló, te aláírnád jó birka módjára, mert egy kukkot nem tudsz németül... áhhh, fölbasz, hogy emberek mennyire hülyék tudnak lenni.

2017. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Én attól vagyok jobban kiakadva, hogy a sok kretén angolbu*zi, mit akar német nyelvterületen? Miért nem Angliába megy? Két naponta felteszik ezt a kérdést... nekem ettől áll égnek a hajam.
2017. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
63%

A barátom Bécsben elboldogult ,félévig tanult ösztöndíjjal ott. Németül nem tud, csak angolul. Minden hivatalos ügyet elintézett önállóan. A városban mindent megtalált egyedül, albérletet is talált.

Ott sokkal többen tudnak angolul,mint itt Magyarországon.

2017. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Ja, mindig valakinek a barátja, meg a barátjának a haverja milyen szerencsés, mert némán vakon talált 5000eurós állást nyugaton :D:D
2017. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Maradj itthon. Ez a hazád.
2017. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
* és dögölj éhen.
2017. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
"Maradj itthon. Ez a hazád." Imádom ezt az alkoholista, proli hozzáállást :D:D
2017. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Milyen rosszindulat és bunkóság árad belőletek, na ez a szégyen.

Nem az, hogy ki mertem írni egy ilyen kérdést. Erről beszélnek sokan, úgy látszik tényleg nem sztereotípia, hogy a magyarok gonoszak és bunkók.

Ki milyen jogon sérteget meg ócsáról? Vagy ha már anonim az oldal ez magától értetődő ?!

2017. aug. 7. 19:50
 10/18 anonim válasza:
58%

A barátom,pasim(!) És nála "laktam" néhány hétig. Nem lehetetlen elboldogulni,csak talpraesettnek kell lenni.

Ha jól beszélsz angolul,találni fogsz munkát. Pl egy mekibe simán felvesznek konyhai munkára, 1500 eurot lehet keresni.

Ha találsz lakótársakat,havi 500-600eurot félre is lehet rakni

2017. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!