Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlanátok?...

Milyen munkát ajánlanátok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most érettségiztem, jelenleg pénzt kellene gyűjtenem bizonyos okokból. Olyan munka érdekelne, amit hétvégén nem kell végezni vagy részmunkaidős. Mindegy, csak hétvége ne legyen. Munka terén sok mindenre nyitott vagyok egyedül Élelmiszerboltokban vagy lidl,tesco,soar.. stb nem szeretnék dolgozni. Jó lenne, ha bejelentett állás lenne 100%-ban.. Budapesten.

2017. aug. 9. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Jó vicc, hogy válogatsz 0 végzettséggel. Sima érettségivel marad bizony a tesco és a meki.
2017. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás? Angollal lehetsz recepciós pl hotelekben, hostelekben, magánrendelőkben.
2017. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, kíváncsi lennék, te mire vitted, ha ennyire nagy a pofád és lenézed azokat, akiknek nincs nagyobb végzettségük. Képzeld, ők is lehetnek intelligens emberek, ahogyan az agyon iskolázott diplomás ember is lehet sötét az élethez.

A te fajtád nem viszi sokra, mások lenézése a természetes viselkedés az ilyen lényeknek, nem sok helyen díjazzák.

0 végzettség nem sokáig, mert én is tovább tanulok, te pedig ne legyél ennyire előítéletes és suttyó, mert szívni fogsz. Még igazad sem volt, 0 végzettséggel sem maradt a Tesco és a Meki, ami nagybetű, ha már ilyen okos vagy.


Van nyelvtudásom, köszi második, lett végül munkám, ami megfelelt a kritériumoknak.

2017. okt. 11. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!