Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek csak érettségije van,...

Akinek csak érettségije van, az hogy él meg?

Figyelt kérdés
Érettségivel keresek munkát, de baromi nehéz, nekem most nettó 75 ezret ajánlottak, elfogadjam?

2017. aug. 19. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves vagy?


Fogadd el ha nincs más, de próbáld valahogy képezni magad.

2017. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez valami közmunka amit ajánlottak 75 ezerért ? Mert ez még a minimálbért sem üti.
2017. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem közmunka. Nehéz fizikai munka.
2017. aug. 19. 20:45
 4/22 A kérdező kommentje:
Első: huszas éveim elején járok.
2017. aug. 19. 20:47
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha részmunkaidős állás, 4 vagy 6 óra akkor vállald el. Ha 8-12 óra akkor el ne vállald. Azt viszont tudni kell, hogy ma már 6 órás állás is 80-at fizet legalább.
2017. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
8 órás állás.
2017. aug. 19. 20:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor téged vagy át akarnak verni, vagy valami sóher maszeknál találtál maszek munkát. Takarítás, mosogatás,favágás, ....
2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kizárólag a Moszkva térre jársz állást keresni, szerintem érettségivel azért ennél jobbat is találhatsz.


A nehéz fizikai munka sittes 4 általánosos bűnözőknek való állás, akiket máshova úgyse vesznek fel. A kollégáid is ennek megfelelőek lesznek. Az még a jobbik eset, ha csak annyi történik, hogy a p.ina, f.asz, b.aszás kulcsszavakon kívül más beszédtémátok nem lesz, közben meg minden hülyeségért kirúgással fognak fenyegetni.


Érettségivel én valami adminisztrátori, eladói, vagy legalább árufeltöltői, portási munkákat céloznèk meg. A nehéz fizikai munkát csinálja a brazil gépsor.


Talán mondanom se kell, de ha kell, akkor mondom, hogy munkát nem a kerületi munkaügyi központban kell keresni, mert azok szoktak elküldeni ilyenekre, azzal a felkiáltással, hogy "ha nem vállalja el, akkor töröljük!" Hát töröljenek bakker. Felmész szépen a profession.hu-ra és válogatsz...

2017. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Már nem azért de most olvastam egy hirdetést hogy műszakvezetőt keresnek egy közeli gyárba. Nettó 200 + műszakpótlék (3 műszak) + cafeteria + költségtérítés. Elvárás érettségi, alap angol, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny. Ez azért nem hangzik olyan rosszul.
2017. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon találok jobbat sajnos, be se szoktak hívni.
2017. aug. 19. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!