Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni a Tescoban?

Mennyit lehet keresni a Tescoban?

Figyelt kérdés
50 éves vagyok, nő, szakmunkásképzőt végeztem, érettségim nincs. Kereskedelmi végzettségem nincs. Akinek van tapasztalata, írja meg, hogy milyen munkakörbe vennének föl a Tescoba és kb. milyen munkaidőbeosztásba mennyit lehet azzal nettóban megkeresni?
2017. aug. 21. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Kasszánál vagy arufeltoltonek. Beosztastol függően 8 órában kb 140-160e-t
2017. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentkezel? Egy önéletrajz elküldése nem kerül semmibe. Mialatt itt kérdezgettél, már elküldhetted volna.
2017. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es: Nettó 140-et??? Hány órát kell ennyiért dolgozni?
2017. aug. 21. 14:02
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es: aki már csinálja, mindig jobban tudja, hogy mi az ábra, ezért informálódom. sose dolgoztam kereskedelemben, tartok tőle. De most nem akar összejönni más...
2017. aug. 21. 14:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze más, akkor minek informálódsz? Ha nincs más választásod. Most kiderül, hogy nagyon kevés pénzt fizetnek, kihajtják a beledet, akkor nem vállalod el? Akkor nem is annyira fontos. Tényleg nem értem. Ha ez az egy választásod van, akkor miért fontos, hogy mennyi a pénz, vagy, hogy mennyit kell dolgozni? :D
2017. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mint látod BRUTTÓ 161 ezer az alapfizetés.

2017. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös: azért informálódom pl., mert van egy 83 éves, segitségre szoruló apukám, és csak olyan munkát vállalhatok, hogy meg tudjuk szervezni családilag apukám folyamatos segitését. Nem kell itt gunyolódni, csak fiatalon olyan egyszerű az élet. Természetesen nemcsak innen informálódom, de azért előfordult már, hogy egész jó tanácsot kaptam itt.
2017. aug. 21. 14:39
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os: sajnos a 3 műszakot nem tudom vállalni, éjszakára apukámra csak én tudok vigyázni. A bruttó 161 ezer az nettóban 107 ezer.
2017. aug. 21. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem gúnyolódás, ne érts félre, csak mivel fiatal vagyok (akiket lenézel ahogy látom), jobb rálátásom van szerintem a munkaerőpiacra.


Sokkal többet érnél azzal, hogy elküldöd az önéletrajzodat (amit előtte átnézetsz egy hozzáértővel, az önéletrajz nagyon fontos...) annyi helyre ahányra csak tudod, majd amikor ez megvan, és hívogatnak be interjúra, akkor mondod el a feltételeidet, kéréseidet. Értékes napokat/heteket spórolsz meg így, személyesen jobb beszélni. Amíg itt "informálódsz", addig megy az idő...

Ja, és ilyen állásoknál ne számíts bruttó 200-220-nál többre, az nagyon a plafon.

2017. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak "fiataljaim", ugyan miért nézném le őket? Bár ők is nehezen értik, hogy egészen mást jelent 50 év fölött elfogadható minőségű állást találni, mint 25 évesen. Éppen azért, mert annyi más szempontot is figyelembe kell venni, esetemben pl. megöregedett apukám sorsát, meg azt is, hogy nem bírok annyi strapát, mint a 25 évesek. Amúgy oké, hogy a személyes megbeszélés a lényeg, de tök feleslegesen nem akarom szórni mindenhova az önéletrajzomat.

Megpróbáltam ezt is, köszönöm a tanácsokat.

2017. aug. 21. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!