Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkalmazható kiskorú bármiféle...

Alkalmazható kiskorú bármiféle internetes cég, honlap dolgozójaként, munkatársként?

Figyelt kérdés

Kis öcsém 13 éves, valami weboldalnál ügyfélszolgálati posztot tölt be, ezzel persze nincs különösebb bajom, addig se csak játékra használja a számítógépet :), csak furcsállottam, hogy néhány felnőtt gyerekeket alkalmaz ilyenre, egy komoly weboldalnál..


Az oké, hogy weboldalaknál, vannak adminok, moderátorok.. stb, vagy akkor ez is egy ilyen ehhez hasonló pozíció, és ha kedve van valakinek akkor ez ilyen egyszerüen lehetséges, kortól függetlenül?


2017. aug. 21. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2017. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha.. oké, és ezzel akkor tulajdonképpen mi a pontos gond, hiszen fizetést nem kap, csak segít... csakmert hozzám vágták azt, hogy ezzel mégis mi a bajom nekem...
2017. aug. 21. 17:33
 3/3 A kérdező kommentje:
és, ha ez nem munka, munkahely akkor, csupán segítség nyújtás? De amellett mégsem tudtam elmenni, hogy felnőtt emberek egy weboldallal a tulajdonukban, nem tudnak más partnereket találni ilyesfajta segítségre, mint gyereket...
2017. aug. 22. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!