Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menyi fizetést kap a közhasznu...

Menyi fizetést kap a közhasznu munkás aki konyhán dolgozik? Hány órát kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Mért kell az embereket meg alázni? Ugyan annyi munkáért fele fizetésjár MERT KÖZHASZNU.Sajnos több helyen is probálkoztam de nem sikerült.Több képesitésem is van de nem kell csak az olcsó munka erő.Az nem érdekel senkit ,hogy miből tartja el az ember a családját.Csak az ő pénztárcájuk legyen tele .Jó az a közmondás ki közel van a tűzhöz jobban melegszik.
2008. okt. 19. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A közhasznú munkát a segély helyett ajánlották fel, gondolom, amit eddig kaptál. Ha a Te és a kollegáid fizetését összehasonlítod, lehet, hogy az övék tényleg magasabb, de őket a munkahely fizeti, Téged pedig az önkormányzat, tehát két különböző forrásból van a béretek (vagy csak kis százalékát fizeti a mh., a többit az önk. pótolja).

Ezért ne vedd megalázásnak, inkább törekedj arra, hogy jól dolgozz, és akkor állományba vehetnek egy idő után, ha letelik a foglalkoztatásod, ha látnak benned fantáziát. Ha morogsz a fizu miatt, akkor valószínűleg nem leszel szimpatikus a munkáltatónak :))

Én is dolgoztam közhasznúként, és átvettek, mert meg voltak velem elégedve. Ez sok évvel ezelőtt volt, és már jó a fizetésem is. Én akkor is úgy éreztem, hogy akármennyit kapok, mégiscsak több, mint a segély, és örültem neki nagyon.

A cél, hogy visszakerülj a munka világába, és ne csak a pénzt nézd, hanem azt is, hogy így ismeretségeket köthetsz, és nagyobb eséllyel találhatsz jobb munkát, vagy kaphatsz több pénzt!

2008. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Örömmel dolgozom mert van két gyerekem akiket el kell tartamom egyedül .De ön hibámon kivül kerültem ilyen helyzetbe.Bármit el válaltam amit felajánlottak .Még felnőtt fejjel tanultam a második szakmám.Nagy küzdelmek árán jutottam ide. A környékünkön nincs munka lehetőség .Én nem válalhatok 60-70 kilométerre munkát.

Nem panaszképpen írtam csak ki kívánkozott belőlem

2008. okt. 20. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartás!!! Ez van. Nem nagyon tudunk ellene semmit tenni. Elhiszem, hogy el vagy keseredve, nem lehet könnyű! Remélem, változni fog a helyzeted, és lesz jobb munkád!! (1. válaszoló)
2008. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!