Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állások után tudnék...

Milyen állások után tudnék nézni? Mi mentén tudnék hirdetéseket találni? Milyen álláskereső tippeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Valamilyen tucatszerű, minimálbért legalább kifizető, nem szakmai jellegű munkát keresnék, vagy amibe szinte 0-ról helyben bele lehet tanulni (term. extra erőfeszítések ráfordításával).

Olyan tipikus "árufeltöltő" kategória... tehát amihez nem kell X év szakmai/iskolai felkészültség.


Érettségim van + egy infos OKJ-m. Emellett össz. 2 és fél év fizetett munkatapasztalatom van eddig, ebből egy fél év közfoglalkoztatottként, egy év programozóként, egy fél év mikrokontrolleres "fejlesztőként" (hardveres oldalról), az utolsó pár hónap pedig hagyományos IT-sként.

Egy fél év gyakornoki munkám volt még emellett (nem fizetett).


Nem akarok a "szakmában" dolgozni számtalan érv/kilátástalanság miatt.

Minthogy számottevő papírom sincsen, így munkát vállalni is nehezebb.


Milyen lehetőségek után érdemes nézzek - nagyjából -, mi alapján, minek a segítségével?


Nektek hogyan sikerült álláshirdetéseket megfognotok, megtalálnotok? Milyen médiumokat használtatok?


Előre is köszönöm!



2017. aug. 22. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2017. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Upsz... nem írtam, csak akartam.. :)


Sajnos nem vagyok Budapesti! =( Pécsi vagyok.


Budapesten még talán találnék olyan programozói/elektronikai munkát, ahhol mikrokontrollerekkel kell dolgozni, az lenne az egyetlen ~szakmai~ munka, amit tudnék csinálni. Azon kívül ahogy láttam, esélytelen.


Budapestre meg nem engednek ki a szüleim. Érzelmi zsarolások mellett sajnos a be nem fejezett 2×1 év egyetemből származó sokszázezres adósságom miatt is tudnak főnökösködni rajtam. Emellett nekik olyan telkes házuk van, amit én a mai világban már soha az életben nem fogok - hasonlót sem - szerezni.

Így ebbe már beletörődtem, révén túl sok energiám menne rá az elszakadásra - amíg nincsen felsőfokú végzettségem, szóval a környéken próbálok NEM informatikai jellegű, tucatmunkát vállalni.


Baranya más területei még szóba jöhetnek.


A lényeg gondolom az, hogy NEM BUDAPEST.

2017. aug. 22. 17:29
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

[link]


93 állásajánlat

2017. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
2017. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

villanyóraleolvasó - no?


[link]

2017. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Pécs? Tesco, Obi, Praktiker, Árkád, Kika...


-bolti eladó, raktáros, árufeltöltő kb 100-120 nettó megvan belőle.

2017. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Tesco, Obi, Praktiker, Árkád, Kika..."


Értem, de ezek közül __konkrétan__ hol van lehetőség?

Mert lehet ám, hogy én keresek nagyon-nagyon rosszul, de ezekhez a nagy nevekhez nem találok álláshirdetést.


TESCO-nál amúgy már gépesített fizetőhelyek vannak - úgy láttam -, kérdéses hogy egyáltalán van ott e még érdemleges igény pénztárosokra?

2017. aug. 22. 18:22
 8/16 A kérdező kommentje:

"villanyóraleolvasó - no?"


B-kategóriás jogosítvány. =(


Utálom az egész autós mindenséget : mert én kimaradtam belőle.

Magyarán nincs jogosítványom.

2017. aug. 22. 18:24
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

azért van ám értéke a munkaerőpiacon a szgépismeretnek vmennyire, lehet, hogy nem árufeltöltői minimálbért kéne megcéloznod, "megszakadás rogyásig" jeligére ...


amugy fogod a kis szgépedet, megkeresed rajta a word programot, kanyaritasz egy csinosan formázott cv-t (ugye tudod mi az? ) , megkeresed az interneten a hr-osztályok emailcimét és elküldöd ...

2017. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
nyelvtudásod van?
2017. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!