Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyen üzemorvosi...

Új munkahelyen üzemorvosi vizsgalaton van drog teszt?

Figyelt kérdés
Egy multinal akarok dolgozni cnc munka korben ha ez szamit,vizelet vizsgalat van azt tudom de ez feltetlenul drog teszt lehet?
2017. aug. 23. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
vizelet vizsgálatban kb. csak a cukrodat nézik.. Munkakör függő, lehet vérvizsgálat is lesz (bár cnc munkakörbe 90% hogy nem lesz), akkor sincs "drogteszt".
2017. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vizelet vizsgálat egy rutin labor része, nem pedig drogteszt.
2017. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mi van kis drogos, aggòdsz? Amugy nem. Ez nem az USA, hogy drogteszt van. Ott kb minden munkahely csináltat a sajàt költsègeden.
2017. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagy drogos vagyok mert evi 2x fuvezek :D igy akkor alkoholista aki iszik neha

Koszi a valaszokat

2017. aug. 23. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, de akkor előre felhívják rá a figyelmed.


jártam olyan interjún, ahol már az első körben kaptam egy brossurát, ami arról szólt, hogy alkalmazás esetén szúrópróba szerű drog, és alkohol tesztek vannak a cégnél.

2017. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nincs. Nekem is mondták mikor voltam, hogy menjek vérvételre, mondtam hogy köszi nem kérem, furán néztek (magyar vagy, ingyen van!!!), de mondták hogy mindegy végülis.
2017. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!