Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyeket ajánlanát...

Milyen munkahelyeket ajánlanátok? N/23

Figyelt kérdés

Erredetileg svedmasszor vagyok, de mivel nem volt penzem egy sajat helyet uzemeltetni, (mert ugye az otthonomban nem fogadhatok vendegeket...) es nincs autom, hogy en menjek emberekhez hazhoz, ezert mar nem csinalom sajnos. Nem érte meg.

Folyekonyan beszelek angolul es heberul, egy picit mèg nemetul is. Viszont diszkalkulias vagyok , ezert minden szamolassal/penzzel kapcsolatos dolog kiesik...


Diplomam nincsen. Csak ugye a szakmam.

Eltem eveket kulfoldon, eleg talpraesettnek gondolom magam. Nem okoz problemat az emberekkel valo kommunikacio sem.

Szerencsere nagyszuleimtol orokoltem egy lakast, tehat alberletre nem kene koltenem, szoval az sem baj, ha nem olyan nagyon magas a fizetes sem.

Szerintetek milyen teruleten keresgeljek?



2017. aug. 24. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
SSC, Budapest
2017. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Add el a lakást és költözz el egy boldogabb országba, ahol akár masszőrként is meg tudsz élni. Előtted az élet.
2017. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!