Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet beszélni a munkáltat...

Meg lehet beszélni a munkáltatóval, hogy hétvégente ne dolgozzak?

Figyelt kérdés

Érettségim van csak, közép angol nyelvtudásom. El fogok kezdeni egy felnőttképzést, ami egy éves lesz és szombaton meg vasárnap lesznek órák. Állást keresek, jelentkeztem irodai, asszisztensi munkákra, amik hétfőtől péntekig lennének, de már egy hónapja csak pár interjúra hívnak be aztán nem engem választanak.


Ezért gondoltam arra, hogy jelentkezek bolti eladónak, vagy szoláriumba, ilyenekre, de ugye ott kell a hétvégi munkavégzés is. Havonta egy hétvégém lenne szabad, akkor tudnám csak vállalni, de félek, hogy így sehova nem vesznek fel.


Esetleg van valami megoldás erre? A sulit nem szeretném kihagyni.


2017. aug. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mi honnan tudjuk, hogy a te munkáltatóddal meg lehet-e beszélni? :D
2017. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kinek mi a tapasztalata. Nincs munkáltatóm, mert állást keresek. Hátha valaki talált úgy, hogy voltak különleges kérései, és ha megmondja, melyik munkahelyen, az nagy segítség. :)
2017. aug. 25. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Hètvegèn nem nagyon dolgoznak ilyen helyeken amùgy sem. Ha mégis kell, akkor megbeszèled a főnököddel. Vagy engedi vagy nem. Helyfüggő.
2017. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Maximum a kollégákkal cserélhetsz, ha jó fejek, de a munkaidődet nem te szabod meg.

Egy eladónak bizony hétvégén is be kell mennie, nem kívánságműsor.

2017. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek olyan helyet(bolt), ahol szombat egy csúcsforgalmas nap. tehát, ha neked pl. okj-s képzés van szombaton, akkor megszívtad. Nyilván forgalmas időszakra kell több ember, nem pedig akkorra, amikor alig vannak.

De azért, ha odáig jutsz, kérdezd meg, ennyit tehetsz. :/

2017. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (árzház), a hétvége kötelező. Interjun elmonják, h 3 szombatot és 2 vasárnapot jönni kell minden honapban. Ha nem vállalod nem vesznek fel. Sztem minden nagyáruházba ez van.
2017. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!