Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még így is butaság lenne...

Még így is butaság lenne fitness személyi edzőnek tanulnom? L22

Figyelt kérdés

Tudom, hogy túl sokan szeretnének személyi edzők lenni, nagy a konkurencia.

Úgy érzem mégis van esélyem, hogy engem válasszanak személyi edzőjüknek sokan, leírom miért:


Imádok emberekkel foglalkozni, motiválni őket, ebben jó vagyok, eredetileg ezt a pályát képzeltem magamnak, csak irodai környezetben.

Hr-es végzettségem van.


Viszont az irodai környezet nem jött be, sem az alkalmazotti jogviszony. Vállalkozni szeretnék.


Modellkedem már évek óta, voltak divatbemutatóim, szerepeltem filmben, reklámoztam már az alakommal pénzért fitness termet az interneten!

Évek óta fitnessezem és imádom! Tanultam marketinget is, abban is tehetséges vagyok, tudnám magam reklámozni a neten a fotómodell múltammal/jelenemmel és a fitness imádatommal. Nagyon jó az alakom, sokan szeretnének ilyet.


Elsősorban túlsúlyos nők lennének a célközönség, meg akik vissza szeretnék nyerni az alakjukat szülés után.

Nem szeretnék meggazdagodni, "csak" vállalkozóként magam uraként megélni és abban dolgozni, amit igazán szeretek.

4000 ft/ 60 perces bérben dolgoznék, ez személyi edzőként reálisnak, átlagosnak számít. Árulnék erre akciós bérletet is, akciós páros edzést is.

Napi 3 vendég lenne a cél.

(3 x 60 perces edzés levezetését az edző egészségéért hosszútávon nem ajánlják.)


Érdemes lenne nekem belevágnom?



2017. aug. 25. 12:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam, 3 x 60 perces edzés levezetésénél többet nem ajánlanak hosszútávon.
2017. aug. 25. 12:41
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha gyógytornász végzettséged lenne hozzá még ill gyógymasszőri, akkor érdemes a személyi edző, csak magában nem. Nincs rá fizetőképes kereslet.
2017. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Jajj.

Azért válasszalak téged, mert hr végzettséged van, és az volt az életcélod, hogy motiválj, de ne irodában??? És ugyan erről én honnan tudnék, mielőtt téged választalak?


Azért válasszalak, mert modellkedtél és reklámarc voltál? És én erről honnan tudok, mielőtt téged választalak?


Eddig bukta a marketing...

2017. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mindenképp kell hozzá diploma?


A 2 éves okj fitness-welness instruktor képzést néztem, utána végezném a ráépülő személyi edző okjt.

Ez lennék kifejezetten fitness személyi edző. Ezzel az okj-val nem lenne rá kereslet?

2017. aug. 25. 12:59
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 természetesen tudnának róla, mielőtt engem választanak.
2017. aug. 25. 13:01
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Mindegy, hogy tudok róla, engem a hr, a modellkedés nem győz meg, mert nem ezeket várom egy személyi edzőtől.
2017. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
természetesen ugyanabból a hirdetésből, ahonnan egyáltalán rám találhatnak... de ez egyértelmű
2017. aug. 25. 13:03
 8/16 A kérdező kommentje:

#6. azért az sem elhanyagolható, hogy évek óta fitnessezem, imádom, jó vagyok benne.

Mit vársz egy személyi edzőtől?

2017. aug. 25. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

az általad írt OKJ-k elegek hozzá. Kissé telített a piac, de próba szerencse.

(túlsúlyos nő vagyok és lesz.rom, nem akarok lefogyni)

2017. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Hogy személyi edző legyél nem kell semmi csak jó kapcsolatok és ügyfélkör. Ha ez nincs meg akkor lehetsz akármilyen jó és ügyfélbarat nem fogsz tudni megelni belőle. Ha most ismersz 10 embert aki fizetne neked az orakert rendszeresen akkor van esélyed ha nincs akkor bukta. Hirdetesbol senki nem keres személyi edzőt. Általában az emberek eljarnak egy terembe és ha kell edző onnan fogadnak.
2017. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!