Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan oldjam meg, a munkát...

Hogyan oldjam meg, a munkát és a főiskolán való tanulást, vizsgákat egyidőben?

Figyelt kérdés
3. éves tanuló vok, a főiskolát levelezőn végzem, de emelett szeretnék dolg-i is, mert csak havi 1 hét a suli+ vizsgaidőszak.Ha felvesznek vhová, akkor viszont nem mondhatom 1 hónap után h bocs, de holnap nemtudok jönni, mert én főiskolás vok, vagy vizsgám van... Régóta keresek munkát, és amikor elmondom őszintén ,hogy tanulok, akkor már elküldenek.Ne mondjam el vagy mit csinállaj, h egyszerre dolgozzak és befejezzem a főiskolát is? Kérlek írjatok, segítsetek!!
2008. okt. 20. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Próbálj olyan munkahelyet keresni, ami olyan, kapcsolódik a tanulmányaidhoz, és és ez előnyt jelentene a munáltatódnak is. Ajánld fel , hogy elfogadnád a munkát a szokásos bérezés 80-90% ával, annak fejében, hogy a munkarended kialakításánál megoldják azt az egy hetet valami módon. Ha ezt már az önéletrajzban leírod, egy felelősen gondolkozó ember előképét mutatod.A problémából végsősoron így előnyt kovácsolsz.

De erről a "vok"ozásról és "dolgi"-zásról szokj le, mert borzalmas gyerekes.

2008. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nappalis vagyok, negyedikes, eddig mégis megtudtam oldani a melót. Rengeteg olyan hely van, ahonnan valóban elküldik az embert, most épp én is álláskeresésben vagyok, de nekem ugye a nappali miatt még rosszabb a helyzet. Két évig egy bankban dolgoztam, ahol két műszakban voltam, és pont össze tudtam egyeztetni a melót, és a sulit...Igaz, hogy így baromi nehéz, mert reggel elmentem otthonról, és csak este értem haza,a hétvége maradt a tanulásnak, néha pihentem csak, eléggé túlhajszoltam magam...Szóval azért arra is ügyelj...De ha felmész egy álláskeresőre, akkor sok részmunkaidős állás is van, tudsz azért válogatni, nézz körbe, az önéletrajzodba pedig úgyis beirod, hogy te levelezős vagy. Hazudni nem érdemes, mert úgyis kiderül előbb-utóbb...A levelezősöket inkább felszokták venni, mert az kevesebb elfoglaltsággal jár, mint a nappali szak!
2008. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!