Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi keres egy pályakezdő...

Mennyi keres egy pályakezdő bölcsődei gondozónő, ha főiskolán végezte el a 2 éves csecsemő és gyermeknevelő gondozó szakot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 18:27
 1/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne, ilyen szakra fogok jelentkezni? Te hova? Debreceni Egyetem?:)
2011. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
-?*
2011. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ott végeztem. De amugy ahogy utána néztem, mivel E kategóriába tartozik ezért olyan 70-73 ezer ft.
2011. febr. 13. 09:42
 4/6 anonim válasza:
Írnál egy pár infót a képzésről, hogy mi hogyan működik?! Mert én is erre a szakra jelentkeztem, és érdekelne a dolgok menete. Koliban laktál? Vagy albérlet? Köszönöm szépen.
2011. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

4 féléves volt a képzés. Nagyon sok érdekes tantárgyam volt( családpedagógia, játékpedagógia, pszichológia, gyermekvédelem, egészségtan,ápolástan......) Sokat jártunk gyakorlatra, bölcsődékbe, gyermekotthonba, óvodába. Minden félév végén vizsgáztunk az adott félév tantárgyaiból.

Kellett szakdogát írni. És albérletbe laktam.

2011. febr. 27. 09:35
 6/6 anonim válasza:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál. És am nehéz volt? Sokat kellett tanulnod? Tanárok/oktatók mennyire szigorúak?
2011. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!