Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérlegképes könyvelő okj...

Mérlegképes könyvelő okj mennyit ér, ellehet vele helyezkedni, fizetés milyen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ. A lényeg, hogy a BIG4-hez ne menj, mert akkor bedurciznak a kis könyvelőirodák akiknél -mint tudjuk- nem pénzért dolgozol hanem hivatásból.
2017. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Big4 diplomát és nyelvtudást vár el minimum, OKJ kevés.
2017. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
#2: tegnap volt itt egy könyvelő irodás, aki ezt magyarázta, neki szólt #1 beszólása
2017. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én okj pénzügy számviteli ügyintézőivel 130 keresek nettóba, miskolcon. Szerintem olyan 150-160 nettót lehet vele keresni nem?
2017. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte minden "Mennyit lehet keresni...?" kérdésre az a válasz, hogy az adott munkáltatótól függ.

Az elhelyezkedésre pedig, hogy "Attól függ téged vesznek-e fel."


A mérleg szerintem nem nagy szám. Nálunk olyanok is simán átmentek, akik leszarták az egészet, mivel a vizsgákon nem volt fegyelem egyáltalán és kipuskáztak mindent, a szóbelin pedig szerencséjük volt és kb. kihúzták a 30-ból azt a tételt, amit sikerült bemagolniuk.


Én vidéken multinál mindennel együtt kb. nettó 170-et keresek.

2017. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1: és alázattal!
2017. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!