Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolcon keresek IT Support...

Miskolcon keresek IT Support / Help Desk / Service Desk munkát. Hol lenne érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés

1 év Web Design és közel 3 év MS Dynamics CRM munkatapasztalattal, ECDL és ITIL képesítéssel, érettségivel, illetve középfokú angol nyelvtudással rendelkezem. Az említett területeken foglalkoztam felhasználók támogatásával is és most kifejezetten ilyen munkakört keresek. Informatikai végzettségem nincs.


Állásportálokon nem nagyon találtam ilyen munkákat Miskolcon. Végigjártam a munkaerőközvetítőket is, de nem sok sikerrel. Ha keresnek is informatikusokat, többnyire csak fejlesztőket.


Milyen cégeknél, intézményeknél lenne érdemes próbálkoznom?


Előre is köszönök bárminemű segítséget.



2017. aug. 28. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a leírt háttérrel ezt magadtól nem tudod kideríteni, akkor szerintem eleve bukta az egész.
2017. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bmeg ha Budapesten lennél felvetetnélek, ilyen cégnél dolgozom. Lehet tévedek de azt hiszem a T-nek van valamije Miskolcon, esetleg CPL. Ha IT-zni akarsz feltételezem barátkozol a guglival, utána tudsz nézni.
2017. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 2. hozzászóló: köszönöm az ajánlatot és a tippet, írtam neked privátban is!

2017. aug. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!