Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanácsokat kérnék pénzügy és...

Tanácsokat kérnék pénzügy és számvitel területén (? )

Figyelt kérdés
Jónapot mindenkinek! Mindenki tanácsát elfogadnám aki bankban ügyintéző vagy fejes, könyvelő, kontroller, biztosítási menedszer vagy pénzügy és számviteli ügyintéző. Miskolcra megyek gazdaságtudományra azonbelül pénzügy és számvitel szakra aztán a corvinusba mesterképzésre. Megköszönném ha táncsokat tudnátok adni a fent említett munkákkal kapcsolatban melyikre éri meg legjobban menni és a fizetések leírását is megköszönném. Vagy ha valaki ezt tanulta mennyire volt nehéz az egyetem minden tanácsot szívesen fogadok. Köszönöm

2017. aug. 28. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ezt miért nem azelőtt kérdezted ahogy irányt változtattál volna? Nekem is közgáz végzettségem van de már bánom, tanultam volta informatikusnak vagy CNC eszergályosnak...

Amúgy már az IT szektorban dolgozom, egy évet sem húztam le a bankban...

2017. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
*változtattál helyett választottál, elnézést
2017. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért mi rossz a munkába?
2017. aug. 29. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem rossz a munka - csak találjál, és fizessen valamennyit. Túlkínálat van gazdasági végzettségű emberekből, manapság már aktát tologatni is ők mennek, sajnos.
2017. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!