Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A HR-esek motivált munkaerőt...

A HR-esek motivált munkaerőt akarnak. Hogy választják ki azt az embert, aki a legmotiváltabb? Mitől lesz valaki motivált?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Sehonnan. A HR-nek a kiválasztás része egy bullshit.
2017. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan, mert majd mindenki azt kamuzza interjún, hogy örök életben annál a cégnél akart dolgozni (holott akkor olvasta először a cégnevet, mikor a professionon a hirdetésben látta). Kivéve persze néhány nagynevű multit.

A motiváció manapság a pénz, és az előrelépés (pl. vezetővé válás).

Nettó 85-ért nehéz vkit motiválni.

2017. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mondjuk bent voltam múltkor egy interjún, ahol a jelölt végig arról beszélt, hogy ő mindenképp pénzügyes akart lenni, imádja a pénzügyet, ez élete vágya... Viszont alapképzés után nem pénzügyes mesterre ment, egyszerűen azért, mert az nem indult akkor azon az egyetemen. Így ahelyett, hogy kihagyott volna fél évet és csinált volna valami hasznosat, vagy elment volna egy másik egyetemre, inkább hagyta a p*csába élete nagy vágyát. Ezek után szerinted ő mennyire lehet motivált?

Egyébként kérdésedre válaszolva, szerintem hosszú évek tapasztalatával lehet növelni az esélyét annak, hogy tényleg jól válasszanak, de biztosra soha nem lehet menni.

2017. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!