Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így lehetek kockázatelemző?...

Így lehetek kockázatelemző? Vagy mi lenne a nekem való munka?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és menedzsment szakon tanulok jelenleg. Nem különösebben szeretem az embereket és nem szeretek kommunikálni, bár nincsen vele különösebb nehézségem, megteszem, ha kell.

Engem inkább a racionális munkák vonzanak, de fiatalabb koromban valahogy kimaradt a látókörömből az, hogy például programozó, vagy matematikus legyek, ezért nincsenek is ilyen téren sajnos komoly ismereteim.

Ezt a szakot szeretném végigcsinálni statisztikus-elemző szakiránnyal.

Szerintetek van esélyem kockázatkezelőként ilyen diplomával elhelyezkedni, ha elmegyek önszorgalomból adatbázis- kezelő, elemző tanfolyamokra?

Vagy ha nem, akkor milyen munkakör lenne nekem való?


Igazából én orvosi egyetemen tanultam ezelőtt majdnem három évig, aztán azt otthagytam, nagyon sok dolog érdekel, gyorsan alkalmazkodok az újhoz és feltalálom magam, csak pont azért, mert ennyi minden érdekel, nem tudtam még egy dolog mellett dönteni és úgy érzem, 22 évesen már ideje lenne egy célt kitűzni és azért dolgozni, nem pedig elpocsékolni az energiáim


Köszönök szépen minden segítséget :)


2017. aug. 31. 08:05
 1/1 A kérdező kommentje:
*kockázatelemzőként
2017. aug. 31. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!