Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság miért van ennyi...

Manapság miért van ennyi gazdag és sikeres nő?

Figyelt kérdés
No offense, nem vagyok hímsoviniszta, de valahol bicskanyitogatónak és igazságtalannak tartom, hogy én huszonéves srácként informatikát tanulok az egyetemen és tudom, hogy soha nem leszek olyan gazdag, mint az a sok +25-35-ös korosztályba tartozó gazellatestű nő, akit rendszerint valamilyen drága német prémiumautóban látok, jellemzően egy drága SUV-ban (BMW X6, Audi Q7). És tényleg ne gyertek azzal, hogy biztos beházasodott vagy a lába közét kamatoztatja, mert nem. Rengeteg közöttük a tanult és intelligensnek tűnő ember. De tényleg nem értem, hogyha állítólag Mo.-n egy 600k-s fizetés (amiből nem kifejezetten egy +20-25 milliós autót fogsz venni) mérnökszinten is nagyon jónak számít, akkor rengeteg nőnek (akiknek a többsége valljuk be nem a jól fizető műszaki területen tevékenykedik), honnan a fenéből van ilyen autókra pénze? Nagyon örülnék, ha nemcsak az ilyen álomfizetéssel kecsegtető tipikus női pozíciókat, hanem jellemző karriertörténeteket is elárulnátok, mert nem tudom képzelni, hogy sok nő mivel tud ennyi pénzt megkeresni. A válaszokért előre is köszi.

2017. aug. 30. 17:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Egyre több a sikeres vállalkozó nő. Akiket környezetemben látok: kutyakozmetika-hálózat, tánciskola, magánbölcsi.
2017. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Közgazdász, ügyvéd, hr igazgató, vezérigazgató. Bár jellemzően nem 25 évesen gazdagszanak meg, inkább 50 felett...
2017. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#2: Akkor mi az oka annak, hogy az általam látott nők döntő többsége mégsem 50 éves, hanem 25-35?
2017. aug. 30. 17:51
 4/35 anonim ***** válasza:
56%

Van egy ilyen ismerősöm.


Nem mérnökinfón tanultam, hanem gazdasági karon, ahol sok a lány. Konkrétan BME-GTK, ország legnagyobb gyökértározója. Egyik csaj pont ilyen amit leítsz. BMW-vel jár, úgy néz ki mint egy modell, kifejezetten visszataszítóan, maximum dugni lenne jó, másra nem. Viszont szoktam vele beszélgetni, jól kijövünk. Értelmes, de nem túlzottan. Mondjuk úgy hogy átlag felett picivel.


Nem gazdag családból jött. Amit látsz, az egy színjáték. A kocsiját hitelre vette, gazdag pasikkal jár akik ruhát vesznek neki, munkahelyén gyakornok minimális bérért (én kezdőként 2-szer annyit vittem haza). Anyja könyvelő, nappali tagozatos diáknént bejelentette egyéni vállalkozónak, ami ugye azt jelenti, hogy nem kell rengeteg dolgot fizetnie.


Eszméletlenül ügyel a külsejére. Millió képe van, fényképész által készítettek, azokat teszi be a LinkedIn profilra és a CV-be, rengeteg helyen volt gyakornok, mert az ugye jól néz ki.



Nem sikeres, csak annak látszik. A sikeres ember természeténél fogva sunyi. Mint pl én. Koromhoz képest sikeres vagyok, mert egy számító ember vagyok aki mindig a hasznát nézi mindenben Ez vezet a sikerhez.

2017. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%

Most abban mi az igazságtalan, hogy más sikeresebb, mint te?

Egyszerűen fogadd el, hogy jó eséllyel van sok olyan ember a világon, aki jobb mint te.

Vagy ha férfi keres jobban mint te, az igazságos, csak a nőknek nem jár pénz?

2017. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
41%
Olyant is ismerek (32 éves), aki nem túl tehetséges (fizetett kommunikációs diplomája van), de apukája magas vezető. Apuci alátolta a kocsit, vett neki szép házat, betolta egy jól fizető állásba, ahol kb. semmit sem kell csinálnia jó pénzért. Felső körökből származó pasija van, az is támogatja. Mondjuk szép, magas, karcsú a csaj és gazdag családból származik.
2017. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
8%
Biztos van feles lakása ami ki van adva albiba, gondolj bele, valakinek van kettő kiadott lakása + munkahelye, munkája, milliós bevétele van havonta.
2017. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

# 7


Ja igen, mert a 25-35 évesek körében kifejezetten jellemző, hogy 2 felesleges kiadó lakásuk is van.

2017. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
27%

Ez engem is érdekelne.

Üdv kolléga,csak proginfes vagyok.

De amikor làtom,hogy ezen lànyok E osztàlyos Mercivel,Volvoval,Bömössel.


Lesek csak,tökéletes élet,okosak,csinosak,szexik.

Minden adott.

De hogyan csinàltàk??!

Ezen gondolkodok sokat.

2017. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%

Akkor 3-an vagyunk programozók már.


Nem kell félni kolegák, ez csak színjáték. A nap végén mi többet keresünk mint ők

2017. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!