Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állandó éjszakás vagyok és...

Állandó éjszakás vagyok és bruttó 940ft az órabérem valamint 30%os bérpótlék szerepel a munkaszerződésemben. Ezek alapján mennyi nettó bérre számítsak?

Figyelt kérdés
Nem dolgoztam gyárban még soha ezért kérdezem. Van itt aki pontosan ki tudja számolni összesen mennyit fogok kapni havonta? Nem vagyok pályakezdő. Levonásokat is beleértve áfa stb a végösszeg érdekelne amit ténylegesen kézhezkapok. Nincsen gyerek, nem vagyok házas sem, nem jár semmi ezen kívül csak az órabér van és a 30%
2017. szept. 1. 09:19
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és letiltásom sincs
2017. szept. 1. 09:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is kitudod számolni, ha megnézed a munka törvénykönyvének ide vonatkozó passzusait.
2017. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Kb nettó 137.000 - 140.000 Ft.
2017. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!