Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem utalták ki a közalka...

Miért nem utalták ki a közalkalmazottak fizetését szeptember elsején?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy szinte sosem utalják elsején, inkább 3-4-5.-én, de gondoltam most az iskolakezdés miatt utalnak, hisz sokaknak jól jött volna a pénz...
2017. szept. 1. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon a júliusi fizetésből is tehettél volna erre félre. Még mindig nem világos, hogy miért pont egy olyan fizetésre akartál alapozni, amit csak a jövőben fogsz megkapni. De most mit mondjak minderre? Ne csodálkozzak, hogy ennyi a fizetésed?
2017. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

" miért pont egy olyan fizetésre akartál alapozni, amit csak a jövőben fogsz megkapni."


Ó, istenem, dehogy akartam én alapozni, hol mondtam ilyent...?

Csak annyit bátorkodtam leírni, hogy tényleg jó lett volna, de megértem, hogy nem, mert bérszámfejteni is kell.

Nem tudom, mit kell ezen ennyit lovagolni... - most már berágattatok :D

2017. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!