Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai munkakörben mennyi...

Irodai munkakörben mennyi fizetés a reális?

Állásinerjúra készülök, irodai munkára, középfokú végzettségel, megyeszékhelyre, Veszprémbe. Mennyi fizetést határozzak meg, hogy ne legyen se túl kevés, se túl sok. Mi a reális? Aki hasonló munkakörben dolgozik, ha tud, segítsen!
2010. máj. 26. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan 90-100 ezer körül keres a legtöbb irodai alkalmazott.
2010. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 90-110 között jelölném meg. Középfokú végzettséggel ennyi a reális.
2010. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 160-at kapok Pesten, bár komoly felelősséget akasztanak rám, szerintem Veszprémben 120-at minimum elkérnék, nem annyira világvége az...

Persze attól is függ, milyenek a képességeid, minél több dologhoz van affinitásod, szerintem annál többet kérhetsz jogosan. Ha az interjún bebizonyítod a válaszaiddal, hogy jogosan kéred, még meg is fogod kapni :)

2010. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesten még a 130-ért is könyörögtem, de nem. Csak 110-et akartak mindenhol adni: diplomám van, sokéves tapasztalatom, jól beszélek, írok angolul, picit tudok németül, és pénzügyben otthon vagyok, munkatapasztalatom van. De ez sajnos szerencse kérdése is, illetve nem sajnos, kívánom, hogy légy szerencsés, mert barátnőm kevesebb tapasztalattal jóval többet keres. Magyar cégnél kedzetnek szerintem 110-nél nem adnak többet, nemzetközi helyen viszont adhatnak. Sok sikert.
2010. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez egy német, jól menő cég, ami folyamatosan bővül. Az összegeket nettóban értettétek, ugye? mert én igen... és én kb 120-ra gondoltam.
2010. máj. 26. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem bruttó 110-el jelentettek be vidéken.
2010. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen nettóban.
2010. máj. 27. 14:22