Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autókkal szeretnék foglalkozni...

Autókkal szeretnék foglalkozni. Mit kell tenni ahhoz, hogy olyan munkát végezzek, amit lentebb leírtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most kezdem a 2. évet BME-GTK-n, nemzetközi gazdálkodás szakon vagyok.

Most, hogy anyukám akar venni új autót, elég gyakran járok szalonokba, és felerősödött bennem, hogy szívesen dolgoznék mondjuk egy Volvo szalonban...


Olyasmit szeretnék, hogy én vegyem fel a kapcsolatot a vevőkkel, állítsak össze árajánlatot, én mutassam meg neki az autót a tesztvezetéshez (akár menjek vele), ha megveszi az autót én adjam át neki a kulcsot stb... tehát valami ilyesmit szeretnék dolgozni.


És ha már régebb óta vagyok ilyen cégnél, akkor adjanak nekem új autókat tesztelni stb...


Szóval ezt hogyan tudnám elérni?



2017. szept. 3. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

De ugye az nem komoly, hogy te masodeves vagy az egyetemen...? Nyugtass meg hogy nem a tamogatott helyek egyiket foglalod le mas, ertelmes emberek elol.


Az altalad leirtakhoz kb. egy marketinges szakiranyu szakkozep eleg lenne. 20 eves korodra ennyire gyerekes gondolkozast, edesjoistenem... te akarod atadni a kulcsot, mi? Es szepen mosolyogsz is hozza, meg kavet fozol neki amig var, ugye?

2017. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, önköltségen vagyok! :) Nyilván nem ezt akarom egész életemben csinálni, csak egy pár évig...
2017. szept. 3. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kulcs átadós részhez nem ragaszkodsz, akkor érdemes jelentkezni az Eurotaxhoz dolgozni. Autók műszaki adataival, extráival, alkatrészáraival, piackutatással, értékvesztési görbékkel, teljes üzemeltetési költség kimutatásokkal, ügyfelek használt autójának értékelésével foglalkoznak alapvetően, és kellemes velejárója a munkának, hogy az ott dolgozók gyakorlatilag minden újonnan bemutatásra kerülő modellből kapnak egy tesztautót. Tehát nem csak Volvókat tesztelhetnél, hanem rengeteg más típust is, a Suzuki Ignistől kezdve a legújabb S Merciig, akár több napon keresztül. De ha inkább az értékesítés érdekel, akkor szerintem sok helyen találsz olyan hirdetést, ahol autószalonba keresnek munkatársat, különösebb követelmények sem szoktak lenni az állás betöltésével kapcsolatban, csak annyi, hogy valamennyire ismerd és szeresd az autókat, legyen jó fellépésed, dumád, "értékesítői vénád". 200 nettó körül meg lehet keresni egy normálisabb szalonban.
2017. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont most néztem, hogy egy tőlünk pár száz méterre levő szalonba keresnek embert Professionön. Nem kell ehhez műszaki egyetem, csak jogsi és érettségi.


[link]

2017. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek köszönöm a választ!
2017. szept. 4. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!