Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire ciki ha...

Szerintetek mennyire ciki ha szakmunkásként 127500 a bruttó fizetésem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, hanem nagyon nehézzé teszi az életet számodra. Egyedül, ennyi pénzből max. csak akkor tudsz vegetálni, ha saját ingatlanod van, és nagyon kevés igényed...
2017. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, hogy ebből mennyi marad nettóban. Kevés.

Nehéz lehet belőle megélni. Főleg, ha Budapesten vagy nagyvárosban élsz.

Nem mondanám viszont cikinek. Nem mindenkinek ugyanazok a lehetőségei. De ha úgy érzed, hogy több van benned, akkor ne ragadj le itt. Fogd fel úgy, hogy jobb, mint a semmi. De próbálj jobbat találni.

Szerintem az a ciki, ha valaki nem dolgozik és másokon élősködik. Ennél sokkal jobb és becsülendőbb, ha valaki dolgozik, még akkor is, ha nem keres vele sokat.

2017. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen szakmával dolgozol? És jól dolgozol?
2017. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jelenleg fiaskoca gondozó vagyok egy sertéstelepen de sajno a környékünkön nincs más lehetőség
2017. szept. 4. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, nemrég én is néztem gondozó állásokat itt a megyében ahol lakom, (birka, disznó, malac, bika, tehén), iskolai végzettség nélkül betölthető állások, havi NETTÓ 130-140 ezer fizetésért. Valahol lakhatást, teljes ellátást is biztosítanak.

Te hol laksz, melyik térség ?

2017. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismertem valakit 2008-ban, egy sertéstelepre ment el dolgozni, NETTÓ 95 ezret ajánlottak neki már akkor. Kilenc éve nem változott volna semmit a fizetés ? xd
2017. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

nálam a szakmunka a villanyszerelőnél és asztalosnál kezdődik.

Az ilyen állatgondozás (gondolom etetét, ganézás, stb) szerintem csak betanított munka max. Arra többet ne nagyon várj, főleg vidéken.

2017. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

166ezret kerestem bruttóba szakmunkásként, mellé még jött a túlóra pénz. 2 hetet dolgoztam a szakmámba, inkább visszaültem a padba. Felmondásnál túlóra suskával együtt 130ezret megkaptam a 2 hétért. Még az utazást is túlórába számolták. :P

Menj inkább tanulj valami értelmes szakmát, ami jól is fizet! :D

2018. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!